Wpis z mikrobloga

#blackpill kiedy słuchasz prąd świń, jak upolować świnię xd

Wgl mam taką tezę. Kobiety kłamią o tym, jacy faceci ich pociągają bo:

Po pierwsze nie chcą wyjść na szmatlawce, tylko chcą kontynuować bluepillową narrację, że są najlepszymi istotami na ziemi.

Po dwa taka narracja się im opłaca bo wtedy betadebile grindują, rozwijają się, awansują w pracy, gromadzą zasoby. Czyli idealny kandydat za 10-15 lat, który może ja ustadkować i wychowywać nie swoje dzieci
Luke_Skywalker88 - #blackpill kiedy słuchasz prąd świń, jak upolować świnię xd

Wgl m...

źródło: temp_file1012711344598429499

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: a wiesz że ludzie są różni i kobiety też , jednej zależy na takim żeby miał kasę i można się było z nim pokazać , innej wystarczy spokojny ułożony z którym będzie stabilne życie
Czemu zakładasz że wśród facetów są różne typu a wśród kobiet tylko jeden ?
  • Odpowiedz
@Linnior88 z uwagi na moją wcześniejszą pracę i studia, gdzie kobiety stanowiły 85% kierunku, mogę zapewnić, że w 95% kobiety są takie same. Tylko trzeba je głębiej poznać, żeby nie myślały za bardzo co przy tobie mówią.

Spokojny i ułożony to może być, ale jak jest chadem. Inaczej przed 30, po której sflaczeje i się zacznie marszczyć będzie wolała nad Boya do zabaw xd
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: no ja miałam tylko jednego faceta którego można podpiąć pod coś w rodzaju czada , resztą bo byly zwykle normiki między innymi koleś z nadwagą albo niski
Wasz problem to nie wygląd tylko paskudne zachowanie
  • Odpowiedz
@Linnior88 zajebiście wypieracie xd KAŻDA co tu jest ciągle powtarza, że one to są takie dobre, biorą sobie fajnych facetów, a #!$%@? MY to jesteśmy tymi złymi co się źle wypowiadamy i paskudnie zachowujemy.

Co #!$%@?, czujecie to podświadomie, na podstawie feromonów? Szkoda, że jak ziomek Chad brał jedna po drugiej na jeden numerek, a potem usuwał z kontaktów to się #!$%@? slinicie, a sorry zapomniałem, dla Chada robi się wyjątek
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: jakie wy jakie wy , przede mną może stanąć sam dolph lundgren ale jak wyczuje że to narcyz i głupiek to na niego nie spojrze i wybiorę typa o wyglądzie tadzio norka
Ja wolę kogoś przy kim się nie będę stresować w życiu , po co mi to
Widocznie żyjąc w piwnicy ominęły mnie nowe mody na czadow
  • Odpowiedz
@Linnior88 czyli wdowa po owym "czadzie" xd
Już widzę wszędzie gdzie się obrócę te laski z tadziem norkiem xd

Dosłownie wszędzie, w pracy, na uczelni, w galerii handlowej, gdziekolwiek się człowiek nie obejrzy, tam zwykle laski i zwykli goście, wcale nie oczko dwa wyżej od niej, a obok przemykający w cieniu tadzio xd

No chyba że masz 28 lvl wzwyż to wtedy odpala się wyparcie i "charakter" bo już za późno na
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: a wiesz, że będąc facetem nie musisz wybierać między byciem kompletną #!$%@?ą romantykiem, a sebą bad boyem? Można te cechy mieszać i to przynosi najlepsze efekty.

Co do tego, że większość kobiet jest taka sama, to częściowo się zgodzę, ale one są takie same tylko w pewnych aspektach, tak samo z resztą jak mężczyźni. Z tym że to akurat jest pozytyw, bo skoro większość jest taka sama, to już wiesz
  • Odpowiedz
@Linnior88 nawet jezeli piszesz prawde to wiesz ze mozesz byc wyjatkiem? Wykop jednak zrzesza glownie ludzi z statystycznie wyzszym IQ szczegolnie na tych tagach przegrywowych wiec troche mniej zwierzeco myslacych. Na zewnatrz jest tak jak pisze op
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: jeśli uważasz że tak jest to przecież powinieneś sobie odpuścić związki i jakiekolwiek interakcje z kobietami w 100%. Po co się męczyć i po stokroć to rozbijać i analizować?
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Dlatego większość na świętym tagu pracuje w kołchozie za minimalną czy neetuje u rodziców w domu? Chłopaki z tagu mają problem z kobietami, bo żyją w bańce, gdzie nakręcają się wzajemnie, i mają syndrom ofiary. Może kilku tutaj to prawdziwe przegrywy, których gniecie wykluczenie społeczne i ekonomiczne, ale większość stało się incelami, bo ich jedynym problemem jest brak cipy (udowadniają to raz po raz, mówią, że kobieta nie może być
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: kobieta zapomina o faceta długach, narcyzmie, agresji, chorej przeszłosci, wielu partnerkach jak zawładniesz choc na chwilę jej emocjami związanymi np z poczuciem komfortu przy chłopie, jego ładnej mordzie, jego obrotnosci itd. Nie ma laski która nie zmieknie a te #!$%@? co wstawia tu linior88 i inne babki zarzekajace sie ze nie wziełyby goscia innego niz normalnego i poukładanego to cope zeby poczuc sie lepiej.
Garniturek i kwiaty to do mamy
  • Odpowiedz