Wpis z mikrobloga

@Przegrywex: Ja zbieram. Glownie star warsy z episodow i troche super herosow. Masz cos na sprzedaz, ze pytasz? Jak cos tylko nowki, zadnych uzywek. Wlasnie brakuje mi lando ale celuje raczej w nowsze, bardziej dopracowane wersje no i tansze.
  • Odpowiedz
@Przegrywex: Szkoda... Ale rozumiem w stu procentach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz jakies rarytasy cenne? Ja moge sie pochwalic Dooku, Aayla Secura, Sessee Tiin, Grievous ten nowszy, Palpatine skirt i Jango Fett smile niestety uzywka ale w stanie doskonalym i odpowiadajacym moim standardom. No ale jeszcze duzo brakuje Amidala za 700, Agen kolar tez za 700, Quinlan Vos czy Stass Allie, szary Palpatine.... Moze kiedys uda sie
  • Odpowiedz
  • 1
@ExtraPensja: Lando mój i planuję zebrać całą ekipę z Cloud City ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak odróżniasz "nowe" od używanych? Te figurki mają po 20+ lat nieraz, dla mnie stan perfekcyjny = nowy. Czy nowe to tylko nigdy nie skladane?
  • Odpowiedz
@Przegrywex: Dla mnie nowy to nowy, moze byc zlozony ale nie moze posiadac sladow zabawy/uzywania. Czyli brak rys pod pachami, nadruki w doskonalym stanie bez przetarc i porysowan, nie moze miec luznych raczek, nadgarstkow czy nozek itp. Ten jango o ktorym wspominalem wyzej ma jedynie rysy pod pachami, nadruki i cala reszta w doskonalym stanie i dlatego skusilem sie na uzywke.
Jak kupuje to zazwyczaj patrze na opisy czy nowy czy
  • Odpowiedz
@Przegrywex: Widze, ze musisz miec calkiem kozacka kolekcje. Ja kolekcjonuje tylko te ktore mi sie podobaja a nie pod wzgledem ich ceny czy rzadkosci. No i dana postac musiala sie pojawic w ktoryms episodzie, t.j. Coleman Trebor czy Shaak Ti czy Aayla Secura. Rycerza Jedi nigdy nie rozwazalem do zakupu. A Lando mam kilka upatrzonych ale jeszcze sie nie zdecydowalem.
Qui Gon z peleryna i nadrukami na nozkach ma inny nadruk
  • Odpowiedz
  • 1
@ExtraPensja: Ja zbieram wszystko, taki cel. Choć raczej nierealny przy 1,400 minifigurkach xD. Też staram się kupować eco, czyli używki ale idealne stany, które nie zawsze takie są i zdarzają się pęknięcia itd.
  • Odpowiedz
@Przegrywex: No wlasnie za duzo ich jest. Na poczatku przygody tez myslalem ze zlapie je wszystkie ale pozniej zrewidowalem plany
Mnie z kolei totalnie nie interesuja clone warsy, z wyjatkiem Shaaka. Te ich mordy sa zwyczajnie brzydkie.
Gdzie robisz zakupy? BL, Alle? Prosisz sprzedawcow o dodatkowe foty?
Mnie raz typiara zrobila w #!$%@? na Alle, tak robila fotki ze figurka wygladala na doskonala a jak przyszla okazalo sie ze ma gleboki
  • Odpowiedz
@Przegrywex: O! To idziemy leb w leb, bo ja mam okolo 72 plus powtorki w postaci klonow, szturmowcow itp Ale ja niedlugo juz koncze, wiekszosc postaci mam i teraz tylko najdrozsze zostaly do zdobycia.
Z polskim rynkiem mam podobne doswiadczenia i tez teraz glownie BL.
Chociaz na allegro znalazlem fajnego sprzedawce kiedys, zostawilem u niego ponad 1500 zl, duzy wybor ma ale raczej wysokie ceny i tylko nowymi handluje. Za duzo
  • Odpowiedz