Wpis z mikrobloga

Gdy zaczynało się budowanie #ptw mówiłem, że jak bierze się za to Pawłowski to po roku-dwóch będzie syfem.

No i nie pomyliłem się.
Więcej promowania loterii, influ oraz tego, że #stonoga rozdaje bilety w Maku xDD
Zamiast zając się promocją walk która kulała zawsze, bez story.

Jeszcze ucieczki najbardziej charakterystycznych do pPw to gwoźdź do trumny PTW.
Areczek aka WeeMan nic się nie zmienił przez te 10 lat - nic a nic.

#famemma
#famemmastream
#wrestling
  • 13
  • Odpowiedz
@xDawidMx: @mejjt: Wrestling ma potencjał, jeżeli traktujesz to jako serial, a bardziej operę mydlaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najważniejsze co należy zrobić to zatrudnić ludzi potrafiących logicznie myśleć i układać puzzle, żeby te historie miały ze sobą punkty zaczepienia i nie były układane tak jak zazwyczaj bookował to Vince McMahon
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Vince stworzył ten biznes, ale po Attitude Erze totalnie #!$%@?ł to co teraz Game powoli naprawia. Pewnie brak konkurencji takiej jak w latach 90 sprawił, że się rozleniwił z przeskakiwaniem samego siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDawidMx: swoją drogą zastanawia mnie pomysł robienia gali w takiej dziurze jak Legionowo, ile osób z Legionowa byłoby zainteresowaniem przyjściem na taki festyn, ze 100? A dla ludzi z Warszawy powrót stamtąd gdy już skończy się gala to tylko autem
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Oni jakieś tam story mają tylko że nikt tych ich Undergaund raczej nie ogląda ;D. Pawłowski chwalił się nawet że feud Aldisa z Mastersem był kontynuowany w innych federacjach, głowy nie dam ale chyba nawet wspominał o NWA. Ale właśnie w tym problem, my chcemy mieć to u siebie. Oczywiście wrestling nie musi być taki serialowy, można zrobić z tego ala sport. No w Polsce gdzie ludzie we wszystkim widzą
  • Odpowiedz
A dla ludzi z Warszawy powrót stamtąd gdy już skończy się gala to tylko autem


@Rainmaker97: Słuszna uwaga, ale Pawłowski raczej tego nie rozumie. Jak skończył się ME na PTW Balckout to wielu fanów(w tym ja) wyszło spiesząc się na ostatni autobus, ledwo zdążyłem ale szatnia była zapełniona i jestem prawie pewien że niektórzy musieli się tłuc Uberami xD. W domu obejrzałem końcówkę gali i Pawłowski chwalił ludzi którzy zostali do
  • Odpowiedz
  • 0
@Nessiteras_rhombopteryx akurat siedzialem na Attitude i wiem, że Arek tam nie poleciał za zatargi (które sam narobił rzucając frazesy o "wspolnym dobrze" a potem samemu robiąc jak Vince i zakazem wypożyczania do innych fedek) a za pie*dolenie o wujku/znajomym co pracuje w WWE i jaki to nie jest najlepszy.

Po prostu Ci ludzie wiedzieli jaki jest WeeMan i stąd też wiedziałem jak się skończy jego kręcenie przy Fame MMA.

A co do
  • Odpowiedz