Wpis z mikrobloga

#samsung #ctdi #naprawa #s22ultra #samsung.pl #ups
Wybrałem opcję naprawy ekranu w telefonie s22 ultra 12/512 przez stronę Samsunga.pl telefon wysłałem do nich 8 kwietnia. W międzyczasie pisałem do serwisu CTDI, żeby w ramach gwarancji zweryfikowali baterię - została też wymieniona. Za wymianę wyświetlacza ściągnęli z karty 1399zł. 16/17 kwietnia dostałem informację, że telefon będzie wysłany za pośrednictwem UPS.
18 kwietnia odbieram paczkę w punkcie, bo kurier nie zastał mnie w domu.
Teraz najlepsze. Foliowa torba zawierała jedynie pudełko po telefonie. Po moim telefonie ani śladu. W tym punkcie nie można było spisać protokołu szkody, więc telefonicznie na infolinii zgłosiłem ten fakt. Następnego dnia spisałem protokół z kurierem.
Samsung nie poczuwa się do tej całej sytuacji. Przynajmniej od 18 kwietnia nie dostałem informacji co dalej z kwotą za naprawę 1399zł oraz do tego wartość telefonu. Serwis twierdzi że telefon wysłał. UPS twierdzi, że skoro paczka nie była naruszona to telefonu mogło nie być w środku.
W załączniku przesyłam zdjęcie (oryginalna jakość) jakie dostałem od serwisu powywrdajace pakowanie mojego telefonu do wysyłki.
Policja nie poczuwa się do tej sytuacji, bo według niech nie było przestępstwa. Nawet nie chciała spisać imei, bo stwierdzili że i tak sprawę zamkną tego samego dnia to szkoda pisać....
Co można dalej zrobić w tej sytuacji?
Bilbogibbins - #samsung #ctdi #naprawa #s22ultra #samsung.pl #ups
Wybrałem opcję napr...

źródło: 1000049635

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@teraz_z_kontem: ups ma podane, że paczka będzie ważyć do 0,5kg lub 1kg i dopiero jak przekracza tą wagę to coś robią. Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie z "pakowania". Zdjęcia nie posiadają daty, więc to może być nagrany rownie dobrze proces rozpakowywania przesyłki.
Bilbogibbins - @terazzkontem: ups ma podane, że paczka będzie ważyć do 0,5kg lub 1kg ...

źródło: 1000049633

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bilbogibbins Zgłoś do banku że chcesz cofnąć płatność - jeśli to była kredytową karta. Na policji ja bym zgłaszam kradzież, podejrzani kurier i Samsung.
Bardzo słaba sytuacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@9866666: płaciłem kredytową, ale dopóki Samsung nie odpisze mi wprost w mailu, że nie zwróci mi za naprawę to bank nie może zrobić charge backu. Policja ma wywalone każde dochodzić swoich praw z kodeksu cywilnego.
  • Odpowiedz