Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Okropnie się czuję. Wczoraj stuknął mi miesiąc bez alkoholu. Byłem bardzo dumny z siebie i w ogóle, chcę żyć zdrowiej i mieć trzeźwą głowę. Dziś wieczorem kolega przyniósł dwa bezalkoholowe piwa. Walnęliśmy jedno, pogadaliśmy i kolega wziął kolejne i rozlał na pół, więc to drugie miało 250ml. Po wypiciu tegoż poczułem lekkie zawirowanie w głowie, coś mi nie pasowało.. idę do kuchni, patrzę na butelkę a tam Żywiec biały pszeniczny, ale z czerwoną naklejka, nie niebieską - bezalkoholową. Jakiż był mój zawód, żal i smutek, że nieświadomie i wbrew własnej woli wypiłem 250ml 4,9% piwa.. źle się z tym czuje, bardzo się starałem przez ten miesiąc. Nie chcę pić już nigdy w życiu. Nie wiem jak potraktować tę "wpadkę". Jestem zły na siebie, że nie popatrzyłem co kolega przyniósł. Kupował te zerówki przy kasie samoobsługowej i przy skanowaniu kodu Żywca (był przekonany, że to białe bezalkoholowe) nawet nie piknęła ta kasa, by ekspedientka mogła sprawdzić pełnoletniość. Ehhh Mirki.. pocieszcie mnie choć trochę, proszę.

#alkoholizm #alkohol #smutek #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kasa piknęła :) nie może być inaczej
tylko zależy od sklepu, w niektórych muszą podejść i akceptować, ale w takim netto baba to może zatwierdzić u siebie na kasie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim już nie rób afery o takie bele co, więcej tu ogłaszania bycia świętym niż procentów w tej szklance. Starałeś się miesiąc i wygrałeś, nie chcesz dalej pić to nie pij, pomyliłeś się to się pomyliłeś. Tyle.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tragedia się nie stała. Równie dobrze mogłeś zjeść cukierka z alkoholem albo potrawę na bazie piwa. Nie liczyłbym dni od początku, bo nie było Twoją intencją wypicie alkoholu a tu właśnie intencja się liczy. Zdrówka!
  • Odpowiedz