Wpis z mikrobloga

Naprawiał ktoś Logitech G502 Hero? Mam problem wciskaniem ŚPM. Rolka przestała klikać, oczywiście komputer też nie dostaje jakiegokolwiek sygnału. Po czasie zauważyłem, że ŚPM działa kiedy najpierw przesunę rolkę w prawo a następnie ją wcisnę w dół. Wtedy słyszalnie klika, a komputer dostaje sygnał.

Przeglądam zdjęcia z rozebranej myszki i nie mogę zlokalizować na płytce switcha od ŚPM, podpowie ktoś który to i da namiar na podobny?

#pcmasterrace #komputery #elektroda #elektronika #logitech
  • 9
  • Odpowiedz
@Kryspin013: zwykły to chyba tylko w rozumieniu że nadaje się do wagi kuchennej albo odtwarzacza MP3. Nawet w moim zapierdzianym Roccacie jakoś udało się tam wpakować pełnowymiarowego Omrona obliczonego na ileś mln przyciśnięć a nie ten złom na 100k.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: zwykły to chyba tylko w rozumieniu że nadaje się do wagi kuchennej albo odtwarzacza MP3. Nawet w moim zapierdzianym Roccacie jakoś udało się tam wpakować pełnowymiarowego Omrona obliczonego na ileś mln przyciśnięć a nie ten złom na 100k.


@purrminator: soory, nie zauważyłem że od środkowego jest inny. Nie mniej normalna konstrukcja. Szczególnie jak na logitecha gdzie potrafili #!$%@?ć microswitche całe plastikowe (Dosłownie całe, jedynie membrana była metalowa).

Coś jak
Kryspin013 - >@Kryspin013: zwykły to chyba tylko w rozumieniu że nadaje się do wagi k...

źródło: Screenshot_2024-05-09_21-18-23

Pobierz
  • Odpowiedz