Wpis z mikrobloga

#gielda

Jeśli zastanawiacie się, czemu od jakiegoś czasu obserwujemy znikoma aktywność Pana Cyferki na tagu, po tym jak odpalony na ostatnich spadkach wyznaczył kolejne lokalne top oraz rzucał #pewniaczki na shorta, to nie ma to żadnego związku z tym, ze indeksy zawróciły i zmierzają w kierunku ATH, a on siedzi smutny i się nie odzywa. Otóż wraz z użytkownikiem Byku of Down Street, wyruszył on na pielgrzymkę do Medjugorie, aby pomodlić się o to, żeby NVDA w przyszłym tygodniu nie dowiozła wyników, lub CPI u jankesów #!$%@?ło mocno powyżej konsensusu. Potwierdzone info. Poniżej zdjęcie z wyprawy, wraz z reszta pielgrzymów którzy wyruszyli tam w tej samej intencji
maniek74 - #gielda

Jeśli zastanawiacie się, czemu od jakiegoś czasu obserwujemy znik...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@NoKappaSoldier73 mordo, jakie tam 5%, nie rozumiesz mordo, ze AI to jest bańka jak dot.com, zapoznaj się z poniższa grafika, jeśli tego nie rozumiesz, mówię ci mordo, jak to jebnie, to taki NASDAQ spadnie o 70-80%, wiec nie wyskakuj mi z jakimś 5%, ofc shortowane jest na CFD z lewarem 1:20, wiec matematykę ile da to zarobić zostawiam tobie
maniek74 - @NoKappaSoldier73 mordo, jakie tam 5%, nie rozumiesz mordo, ze AI to jest ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@151346136 i widzę, im hossa dłużej trwa, tym psycha coraz bardziej zajechana, ostatnio kasowanie wpisów, w których była dyskusja, jak to przekonywałeś tu ludzi w dołku bessy, aby nie kupowali longów bo „dołki przed nami i ty powiesz na tagu, kiedy kupować” a teraz widzę jakies prostackie wyzwiska, jak spod budki z piwem
  • Odpowiedz
  • 0
@151346136 najlepsze, ze za tydzień/dwa, wyskoczysz do kogoś z tekstem, ze ty za chamstwo czy wyzwiska wrzucasz na czarnolista, bo nie raz coś takiego tu pisałeś, a za chwile sam wyzywasz jak cham i prostak, tak jak powyżej, czy jak kiedyś do wykopka wyskoczyles z tekstem o ruchaniu jego matki, gdy ten w kulturalny sposób obśmiał twoje niedźwiedzie #!$%@?, za co dostałeś wtedy bana, farmazoniarz hipokryta
  • Odpowiedz
@maniek74:
Każdy może się wycofać z gieldy i nie wracać tu przez wiele miesięcy.
Wywoływać ludzi który nie udzielają się na tagu to przegięcie.
Pamiętam jak niedawno obywatel Q zakładał wątki w których sam do siebie mówił: short, long, short i wygrałem bo wiedziałem że tak będzie. To choroba psychiczna. Po co tych ludzi wywołujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaq22 a czy ja go wołam po nicku? Poza tym, on się nie wycofuje z żadnej giełdy, tylko trolluje tak już jakieś dwa lata, jak rynki spadają, to dzień w dzień robi po kilka wpisów, w których straszy dalszymi spadkami, a jak rynki rosną, to znika z tagu, lub aktywność jest znikoma
  • Odpowiedz