Wpis z mikrobloga

Jadł ktoś jogurty z foto? One powinny być takie jakby gazowane? Lekko kwaśne, idące w smak kefiru. Po otworzeniu aż zasyczało. Jedna butelka to miała nawet jakby wypchnięte dno i w lodówce ciężko stała, ale wiem, że taka była już jak kupiłem je z 2 tyg temu. Termin dobry ale jedynie kilka dni jeszcze.
Miałem ten smak z ananasem i z pomarańczą.
#jedzenie i dla zasięgu #gotujzwykopem (sorki, wiem, że nic z gotowaniem, ale to popularny tak związany z jedzeniem
Vadzior - Jadł ktoś jogurty z foto? One powinny być takie jakby gazowane? Lekko kwaśn...

źródło: Jogurt-z-b%C5%82onnikiem-Jab%C5%82ko-szpinak-ananas-witaminy-B-e1667469471269-1024x627

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: No serio. Ja wylałem bo nie smakuje jak jogurt, a raczej jak kefir.
Różowa wypiła pół butelki xD

Ale nie śmierdzi tylko właśnie w stronę takiego kefiru, bez dziwnego posmaku.
  • Odpowiedz
@Vadzior: myślę, że jogurt z żywymi kulturami bakteri z połączeniu z wkładką owocową mógł zafermentować dodatkowo i wytworzył się gaz i będzie trochę alko nawet ,)
  • Odpowiedz
  • 0
@mac666: no większość jogurtów ma żywe kultury bakterii i są owocowe xD jednak żadnej z jogurtów które ostatnio jadłem to nie "gazował"
natomiast kefiry czasem mają taki posmak, lekko kwaskowy i nigdy nie miałem problemów po zjedzenie takiego. Są też kefiry z owocami
  • Odpowiedz