Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przez cały okres szkoły średniej byłem nieśmialym anonem, nie interesowało mnie co dziewczyny o mnie myśla, wiekszosc z nich i tak podśmiewywała sie ze mnie po cichu pod namową swoich durnych koleżanek - tzw. księżniczek.
Nastawiały one inne laski przeciwko mnie i wyśmiewały sie z mojego wygladu i charakteru. Na studniówce pod koniec szkoły byłem sam.
Ja także nie interesowałem sie nimi, każdy dzień wyglądał tak samo - przyjście do szkoły, posiedzenie tam parę godzin, czasami gadanie z nielicznymi kolegami - i do domu do kompa albo przed telewizor. Dodam, że zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera. Początkowo myslałem że to ściema która psycholog próbuje mi wcisnąc, ale teoretycznie objawy sie zgadzają - wycofanie społeczne przy jednoczesnym wyższym niż reszta ludzi rozwinięciu mózgu w kwestiach matematycznych. Zawsze fascynowały mnie zagadki logiczne i matematyczne, brałem również udział w olimpiadach z sukcesami. Przez te wszystkie lata myślałem że taki styl życia mi wystarczy - planowałem miec robote na zlecenie w branży programistycznej, a wieczorami siedzieć samemu w domu przed kompem i grać w gierki. W pazdzierniku zeszłego roku poszedłem jednak na studia. Poznałem tam wielu fajnych znajomych z którymi dobrze sie dogaduje (wspólne zainteresowania). Zwróciłem uwagę, że na mój kierunek chodzi jedna fajna laska - z wyglądu mocna 9+/10. Zdziwiłem się że interesują mnie te kwestie, ale odpuściłem bo z moim charakterem i przypadłościa cięzko wogole rozmawiać z dziewczyną, co dopiero mówić o zagadaniu pierwszy. Przez parę tygodni nie dawało mi to jednak spokoju więc pewnego dnia postanowiłem spróbować swoich marnych sił, podejść i porozmawiać na tematy dotyczące nauki itd. Myślałem ze szybko mnie spławi albo oleje, ale o dziwo rozmowa się kleiła i po godzinie zeszła na inne, przyjemniejsze tematy: hobby, muzyka, itp. Od tego czasu dość często rozmawiamy i się wspólnie uczymy. Także jeżeli ktoś z was zastaniawia się i boi się żeby spróbować to myslę że warto przekroczyć własną granice. Teraz moje pytanie do was, bo z tego co czytałem na tym tagu jestescie ekspertami w tych sprawach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jest szansa na rozwinięcie tego w jakiś związek? Zauważyłem że ona bardzo mi się podoba. Ja tez nie wyglądam jakoś źle, mam również prawie 2m wzrostu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: @2-aminopirydyna: to nie jest żadna 9+/10 tylko anon znowu ma omamy z niedoruchania. realnie to pewnie jakieś 7/10.

Myślałem ze szybko mnie spławi albo oleje, ale o dziwo rozmowa się kleiła i po godzinie zeszła na inne, przyjemniejsze tematy: hobby, muzyka, itp. Od tego czasu dość często rozmawiamy i się wspólnie uczymy. Także jeżeli ktoś z was zastaniawia się i boi się żeby spróbować to myslę że warto przekroczyć
  • Odpowiedz