Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki; Witam Nocną.

kolega ostatnio szukał pracy jako programista. Sam też regularnie sprawdzam oferty. Nie jest to łatwe, portali z ciekawymi ofertami jest kilka na rynku, ale ciężko to wszystko na bieżąco monitorować. No i usiadłem i zrobiłem wyszukiwarkę. Wszystko w jednym miejscu. Potrzebuje teraz beta-testerów, więc będę wdzięczny za feedback.

czyjesteldorado.pl

#nocnazmiana, #programista15k #programista25k #programujzwykopem #pracbaza #pracait
  • 23
  • Odpowiedz
@CzyJestEldorado tylko pytanie - jeśli w pierwszym polu wpisuje np QA i potem technologię to czy nie powinno to działać na zasadzie AND czyli wszystkie wypisane elementy powinny być w wynikach? Np „QA Playwright Javascript” a wyświetla mi ofertę na playwright w pythonie
  • Odpowiedz
@CzyJestEldorado: byłoby spoko, gdyby przeglądarka zapisywała w cache czy w ciasteczkach, które oferty się przejrzało/zaaplikowało lub które oferty wpadły jako nowe, od ostatniego wejścia na stronkę
  • Odpowiedz
@CzyJestEldorado: Jak jest sortowanie po najlepiej płatnych, to można też po najgorzej. Dla juniorów jak ulał :)
Znalazlem bug z kwotami, gdy w ofercie sa podawane widelki dla dowóch walut. U Ciebie podawane sa w PLN, kiedy na justjoinit jako USD
  • Odpowiedz
@kamylo: masz może numer oferty? Zobacze o co chodzi.

Aktualnie działa to tak, że wszystko przeliczam na PLN. Natomiast możliwe jest, że zmienili kwotę po zaindeksowaniu. Aktualizacja stawki po pierwszym zaindeksowaniu to ficzer w produkcji :)
  • Odpowiedz