Wpis z mikrobloga

@Nieszkodnik
Cała elektroda. Powtórzę swój komentarz z kiedyś:

sam czasem lubię coś naprawić samemu, tak dla satysfakcji. Nie wszystko umiem dlatego często szukam w internecie. Poradniki na YT, fora, ale najlepsza zawsze jest elektroda. Już jak szukam w google i wiedzę tą strone, to nie wchodzę. Nie uzyskam odpowiedzi, ale poczytam kłótnie xd

Ja: Czesc chłopaki, potrzebuję pomocy, jak naprawić Y?
User 1: Czesc, to się naprawia tak i tak.
User 2:
  • Odpowiedz
pierwsza odpowiedz to wpis admina ze temat byl poruszany


@srgs: tu chodzi o #!$%@? się i pokazanie wyższości. Jeśli można wytknąć komuś jego niekompetencje, to op i jego "ignorancja" przestaje mieć priorytet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Imagination bo zmieniły się czasy - teraz jak o coś pytasz to większość odpowie z sarkazmem, próbuje Cię wyśmiać albo wbić szpilkę dla podbudowania swojego ego całkowicie ignorując pytanie. Wszystko dla plusów ( )
  • Odpowiedz
@sinls: Trochę inna specyfika portali. Na Elektrodzie "wiem, ale nie powiem, bo jak powiem to moja wiedza przestanie byc cenna", a na Wykopie bardziej "nie wiem, ale spróbuję być smieszny".
  • Odpowiedz
Kiedy mam jakiś problem techniczny, zadaję pytanie na forum elektrody, po czym wchodzę z innego konta i błędnie na nie odpowiadam.

Ludzie nigdy nie zdzierżą i wytkną omyłkę, podając przy tym prawidłowe rozwiązanie.

Działa w 100% przypadków.


@Nieszkodnik: Zdarzało mi się wrzucić jakąś okazję na pepper żeby poczekać aż w komentarzach ktoś pokaże lepszą :D
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: To jest pikuś, pamięta jak kiedyś czytałem w necie, że ruskie szpiony w podobny sposób zdobywały poufne informacje o uzbrojeniu ametykańskim na jakimś ich forum militarnym XD
  • Odpowiedz
Potwierdzam, najlepszy sposób! Tylko trzeba się szybko przelogować zanim moderator napisze "Użyj funkcji szukaj." i zamknie temat.
  • Odpowiedz