Wpis z mikrobloga

Mazurek o 8:00 rano w RMF płakał właśnie że od czasu gdy mediami rządzi obecną koalicja rządząca, to skończył się plularizm w mediach, nikt nie chce oglądać ich telewizji bo oglądalność spadła o 1/3 xD Ogólnie ton rozmowy wskazywał że jest źle, wręcz tragicznie z mediami a to co się działo przez ostatnie 8 lat to w sumie nic złego, bo teraz jest gorzej xD

I niech mi ktoś jeszcze powie że to nie kryptopisowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mazurek #rmf #tvpis #polska #polityka
Kadet20 - Mazurek o 8:00 rano w RMF płakał właśnie że od czasu gdy mediami rządzi obe...

źródło: e5da309e8da245ad0f3c6f7d39771ce3,0,0,0,0

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Kadet20 dzieje się to przed czym ludzie ostrzegali czyli 1 strona polityczna ma wszystkie media poza niszowa republiką.
O ile PiSowi nie udało się zawłaszczyć całego państwa to Tuskowi już tak i to niesie ze sobą wiele ryzyk.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Generalnie to ma rację. Młodzi ludzie korzystają z Internetu bardziej. Tępa telewizyjna propaganda to było okno na świat głównie dla emerytów a tych telewizję ogląd nieporównywalnie więcej.
  • Odpowiedz
@Kadet20: to tylko taka menda jak mazurek mógłby oceniać dzisiejsze tvp w kontekście oglądalności - kurski 8 lat prał ludziom mózg i teraz, kiedy telewizja znormalniała to wielu nie mogło się z tym pogodzić i przestałą oglądać
  • Odpowiedz
  • 1
@CrazyxDriver jadę do pracy i prawie codziennie lecą wiadomości a później te 2 minuty rozmowy.
Raz na jakiś czas lubię posłuchać tych rozmów, ale fakt dzis mnie to oburzyło jak rzadko kiedy xD
  • Odpowiedz
@HeexxD: to spróbuj puścić sobie radio zet. Tam jest Rymanowski z krótką piłką. Jest to zdecydowanie ciekawsze i bardziej wartościowe na czas antenowy niż rozmowa Mazurka. Bardziej polecam.
  • Odpowiedz
  • 3
Widzę że większość osób w tym wątku nie rozumie czym jest pluralizm i myli go z obiektywnością. Mazurek ma rację mówiąc że teraz jest mniejszy pluralizm w mediach. Ma też rację w tym że oglądalność TVP spadła.
  • Odpowiedz
Ty w ogóle rozumiesz co on powiedział? Oczywiście, że pluralizm był większy, bo miałeś propagandową TVP i propagandowy TVN po drugiej stroni barykady. Teraz mamy powrót do 2015 roku, gdzie wszystkie większe media są przychylne władzy, a prawicowy odbiorca spychany jest do płotek typu TV Republika. Boże, poziom tego portalu to jest dno i metr mułu.


@eduardo-garcia: czyli ty po pisowski rozumiesz pluralizm mediów. TVP nie była stacją o przechyle prawicowym,
  • Odpowiedz
Słuchałem cześć radiowa, już internetowej nie dałem rady. Kiedyś często słuchałem Mazurka by nie żyć w swojej bańce informacyjnej. Już nie daje rady xD przecież pisowcy bojkotuja TVP, nie chcą się tam pojawiać to jak ma być w statystykach więcej pisu? Chyba że już nie są obrażeni na TVP? I te teksty o silowym przejeciu TVP. Masakra
  • Odpowiedz
czyli ty po pisowski rozumiesz pluralizm mediów.


przeczytaj definicję "pluralizmu", jak trzeba to czynność powtórz. Najlepiej, kilkadziesiąt razy.

zwykłą szczujnią, w której propagowane były jawne kłamstwa, manipulacje, a problemy były przemilczane.


No to dokładnie tak samo jak TVN. Widzisz, ani ja, ani ty, nie mamy monopolu na prawdę. Pluralizm zapewnia możliwość poznania obu wersji, a nie tylko twojej.

Zarówno TVN, jak i dzisiejsza TVP (i tak sprzed 2015 roku, bo jak mniemam
eduardo-garcia - >czyli ty po pisowski rozumiesz pluralizm mediów. 

przeczytaj defin...
  • Odpowiedz
@Kadet20: #!$%@?ć pisowców, ale wystarczy zobaczyć byłe jaki materiał Nowej Jedynej Słusznej Telewizji że to tylko mrzonki:

Ramówka w dowolnej kolejności:

- jbc PiS, Kamiński coś tam, blablabla
- **** Kaczyński coś tam, blablabla

UGUŁEM JEST FF PYTE, MEDIANA OSTATNIO TO 8,5K i żyję się naprawdę GIT

Ta sama machina tylko małpy się zmieniły
  • Odpowiedz
@Kadet20 hm czyli wedlug ciebie spadek ogladalnosci o 2/3 to jest okej? Do tego 80% czasu antenowego ma jedna sluszna partia, to ten pluralizm i czysta woda? Bo brzmisz jakbys cieszyl sie po prostu ze pisu w tv nie ma co jest glupie bo mialy byc inne standardy jak za pisiorow a sa te same tylko, ze nikt tego w dodatku nie oglada a tv ma zarabiac z reklam w jakims stopniu
  • Odpowiedz
Za PiSu media były śmieszne,teraz są nudne. Pluralizmu niema ani tu,ani tam nie było,ale teraz trzeba przyznać że politycy różnych opcji mają szansę się wypowiedzieć co jest na +
  • Odpowiedz