Wpis z mikrobloga

Nak óre przyszłe postaci chcecie wydać primosy, na które warto chomikować?

Pytam, bo nie wiem czy warto np wrzucić coś w Knave (jakie są wasze odczucia po graniu nią), czy może Segwine lub Clorinde będą fajne do grania?
A może już warto zbierać na kolejne banery - co jest na horyzoncie poza Archonem?

#genshinimpact
  • 9
  • Odpowiedz
@Gorrann: Sigewenne ma przecudowne animacje związane z umiejętnościami. Cukier.

Ale dla mnie kolejka jest jasna. Furina -> archon pyro/Zhongli (zależy kto pierwszy się pojawi) -> Venti ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gorrann: To już zależy czego potrzebujesz/co lubisz. Dla mnie Arle jest mega, pomimo tego że mam diluca i hu tao na konstelacjach więc niby kolejna postać w tej samej roli ale tak fajnie mi się nią grało że aż zacząłem czyścić świat i robić questy żeby sobie nią trochę dłużej pobiegać. No i pod względem samych cyferek też jest bardzo solidna. Clorinde fajnie wygląda (szczególnie jej guzik który ledwo potrafi utrzymać
  • Odpowiedz
  • 0
@internet_user7: A masz gdzieś gameplay Clorinde? Widziałem same fejki lub bajty.
Sigewinne to nie będzie healer?

Właśnie zastanawiam się, czy warto iść w Arle, skoro jest Pyro archon w drodze. Sam myślałem by zamienić Hu Tao na Arle, bo nie lubię grać dyrektorką.
  • Odpowiedz
@Gorrann: Tutaj masz jej animacje. No Sige będzie hydro healerem ale ponoć ma być bardzo cierpka, nawet słabsza od kokomi co nie wróży jej dobrze w genszinie gdzie przez większość czasu nie potrzebujesz stricte healera a jeśli jednak potrzebujesz to masz lepsze 4*/5* opcje.

Co do pyro archona to narazie nie ma jeszcze konkretów. Każdemu marzy się 5* xiangling, ja bym obstawiał że przynajmniej nie zrobią kolejnego 5* pyro on-field
  • Odpowiedz