Wpis z mikrobloga

Lukaszenko zwozi imigrantów w jedno miejsce w strefie przygranicznej w wielkiej liczbie coś jak na jesieni 2021, no to teraz zobaczymy jak zareaguje partia której bałwany biegały z paczkami po granicy i kompromitowali się do cna, w razie takiego szturmu jak w Kuźnicy i stanowczej odpowiedzi Tuska będzie to wspaniały chichot historii #bialorus #ukraina #rosja
  • 19
  • Odpowiedz
@owsikalfred: nie zapomnij o gazie pieprzowym w sprayu - jak czytałem wspomnienia Ahmedów z czasów szturmu to pieprzóweczka i woda robiła im niezłą dyskotekę w gaciach jak spłynęło i dotknęło błony śluzowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stanislaw-nowak18 co by Tusk nie zrobił i tak konfedopisowcy będą go #!$%@?ć. Puści ludzi przez granicę? Hehe imigrantów wpuszcza. Zdecyduje się na obronę i pushbacki? Patrzcie go, jaki hipokryta, a ludzie z jego partii z reklamówkami biegali. Ogólnie to ebać konfedopisowców i robić swoje.
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: naiwny jesteś - ja jak byłem naziolem to na 11 listopada za czasów Tuska to był gaz na niedźwiedzie, gumowe kule, polewaczki i LRADy z mosquito-noise oraz dolby honkami na cały regulator od których część ludzi popuściła w gacie (teraz zabronione) oraz te mikrofalowe badziewie od którego szczypała skóra. Wtedy jeszcze UE czekała by się przyczepić a teraz sama rekomenduje aplikację amunicji zapalającej w ponton na Morzu Śródziemnym. Tusk mógłby
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: teraz z w miarę normalnym człowiekiem uzależnionym od alkoholu - na nazizm polecam zaprzestanie bicia konia, znalezienie pracy i założenie rodziny - rozjaśnia ciało i umysł.
  • Odpowiedz