Wpis z mikrobloga

nie mogę się zdecydować którego Garmina Edge zakupić, przejrzałem już chyba wszystko co możliwe jeśli chodzi o te dwa modele i porównałem ale dalej nie mogę podjąć decyzji na zakup pierwszego komputerka rowerowego, help me

#rower #garmin #gravel

Który?

  • Edge® 530 51.3% (20)
  • Edge® 1030 48.7% (19)

Oddanych głosów: 39

  • 13
  • Odpowiedz
@cartelov: 1030 to nie przypadkiem turbo zamulający dziadek przy którym będziesz się tylko #!$%@?ł?
Mam 530 i robi co ma robić. Gdyby miał tylko lepsze przyciski to w sumie mógłbym tylko narzekać na brak synchronizacji przy włączonej aktywności.
  • Odpowiedz
Właśnie się zastanawiam czy podczas jazdy, obsługa przyciskami jest wygodna, a nawet czy aby nie wygodniejsza niż dotyk


@cartelov: do zmiany ekranów wystarczą przyciski. ¯\(ツ)/¯ Sprawa komplikuje się przy przeglądaniu mapy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy ile tego potrzebujesz. Ale j/w jak z dotykiem szukałbym już 840. U Niemca ostatnio był za ok 1620 zł.
  • Odpowiedz
@cartelov jestem biedakiem więc wziąłem 530, mi tam starcza. Na dotyk ludzie w internecie narzekają, że jak masz mokre palce to dotyk nie działa, za to jak tylko spadnie kropla deszczu, to przełącza ekrany i funkcje doskonale. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz