Wpis z mikrobloga

@TenXen47: Gościu chyba myśli na zasadach "mój zbrodniarz wojenny jest lepszy niż twój" xD

W ogóle w #!$%@? zabawne, że teraz konfiarze będą się licytować na zbrodniarzy wojennych gdy ich posłowi wytkniesz hipokryzję xD
  • Odpowiedz
Dla ruskiego Brauna napadnięcie kraju graniczącego z polska to za mało by Putin był zbrodniarzem.


@TenXen47: wedle twojej definicji to pewnie połowa polskich władców była zbrodniarzami xD
Putina można tak nazywać ale powody są zupełnie inne kolego ;3
  • Odpowiedz
@TenXen47:

zwróćcie uwagę, że on nazywa zbrodniczą kacapską napaść "wojną rosyjsko-ukraińską" tak żeby nie wskazać agresora

@Kryspin013:

Gościu chyba myśli na zasadach "mój zbrodniarz wojenny jest lepszy niż twój" xD


tu trzeba odpowiedzieć na pytanie dlaczego uważają putina za "swojego" zbrodniarza

wyborcy konfederosji to taka sama ruska agentura jak członkowie
  • Odpowiedz
  • 0
@podjad3k: robili to co te kraje nam samym. Bo takie to były czasy że było to w 100% normalne i żadnych międzynarodowych praw nie łamano. A wręcz przeciwnie, było to czymś chwalebnym.
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: sądzę że o wydarzeniach z przed przeszło 70 lat wiadomo już wystarczająco wiele aby nie było wątpliwości, że był zbrodniarzem.

@afc85 tak wiem że dla ciebie i szerzonej przez ciebie sowieckiej propagandy to najpierw były tylko ćwiczenia, a teraz to tylko operacja specjalna a nie wojna. Ale dla mnie z polskiego punktu widzenia to wygląda na pełnoprawną wojnę u moich sąsiadów. Od kilku lat walczą tam ze sobą 2 duże
  • Odpowiedz
@zalp >sądzę że o wydarzeniach z przed przeszło 70 lat wiadomo już wystarczająco wiele aby nie było wątpliwości, że był zbrodniarzem.

Chwileczkę, w takim razie dlaczego Braun o współczesnych wydarzeniach o których wie niewiele co sam stwierdziłeś jednych nazywa zbrodniarzami a do innych nie spieszy się z ocena?
  • Odpowiedz