Wpis z mikrobloga

@matihax ale ziomuś, jedno potrącenie ale score x 3 ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡) a tak poza tym jesteś przyrząd do roweru i organ rozrodczy
  • Odpowiedz
@vieniasn: oprócz tego co ci napisali u góry, to jednak w przeciwieństwie do ciągników rolniczych i siodłowych, które mają pełno zakazów tonazowych i całkowitych, to ten mikropenis ze zdjęcia pewnie wjeżdża jak to osobówka, do centrum miasta, dróg z ograniczonym tonazem i na osiedlowe drogi, gdzie to ryzyko potrącenia dziecka, czy kogokolwiek jest o wiele większe. Gość skręcając w prawo
  • Odpowiedz
Jako ojciec trojaczków powinno się to zezłomować na koszt kierującego


@matihax: widać kierowca nie jest ojcem trojaczków, więc nie musi złomować ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@matihax: No ja uważam, że ten złom nigdy nie powinien pojawić się na drodze, ale zawsze mam bekę jak ktoś używa argumentu "jaki ojciec/matka bombelków uważam, że coś powinno być nie legalne". Bije z tego straszna roszczeniowość i egocentryzm "bo moje gówniaki są najważniejsze".
  • Odpowiedz
Jako kierowca uważam ze ojciec jednak powinien swoje trojaczki pilnować, tak aby w pierwszej kolejności nawet nie wybiegły na ulice.


@jurek-gagarin: Zamień to sobie na bezpańskiego psa. Lepiej?
  • Odpowiedz