Wpis z mikrobloga

Czy to ja jestem pi*rdolniety czy to rudy klamca probuje nas w ch*ja zrobic bez mydla? Dobrze rozumiem, ze firma dala drogi sprzet komus do wyprobowania za jakas gowniana zaliczke? To chyba ta firma musi spore straty przynosic skoro rozdaje ludziom sprzet za zaliczke i dopiero po 2 miesiacach z nadzieja bedzie liczyc na to, ze ktos bedzie uczciwy i reszte im doplaci tak? xDDD Slaweczek chyba za dlugo zarzadzal menelami i po prostu mysli, ze jak robil w wala ich to inni ludzie maja taka sama inteligencje jak oni i wcale sie nie kapna, ze cos tu smierdzi.
- Prosze oto calosc piniedzy za sprzet droga firmo prosze przyjac te pieniadze
- Nieeeeeeeeeeee prosze dac mi tylko zaliczke i sobie testowac spokojnie a pozniej pan doplacisz reszte jak sie spodoba
- Ale ja nalegam. Zaplace teraz wszystko.
- Nieeeeeeeeeeee ma takiej mozliwosci. Prosze sobie wziac ta pompe a za 2 miesiace pan zaplacisz.
Miesiac temu wersja zdarzen: pompa potrzebna jest aby chlopiec przezyl
Wersja teraz: "pompa działa prawidłowo polepszając minimalnie komfort chłopczyka i rodziców"
Pompe to my widzowie mamy z oszustow Nowakow i ich psa na posylki Zalewskiego.
#kononowicz #patostreamy
kamil-tika - Czy to ja jestem pi*rdolniety czy to rudy klamca probuje nas w ch*ja zro...

źródło: comment_1624551126gXFaNTFtrZ35BdqF1LT3Bh

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Żadna firma nie wyda sprzętu bez opłaty wszystkiego. Zaliczkę to mogą pobrać na sprowadzenie materiału i produkcję rzeczy na wymiar/dopasowanych do klienta. A przy odbiorze/montażu płacisz całość.
  • Odpowiedz
Czy to ja jestem pi*rdolniety czy to rudy klamca probuje nas w ch*ja zrobic bez mydla?


@kamil-tika: Rudy kłamie, nawet gdy śpi. Złapiesz go za rękę, a on będzie wmawiał, że to nie jego ręka.
  • Odpowiedz