Wpis z mikrobloga

#perfumy

W sumie to tak sobie udowodniłem, że ja pół godziny od aplikacji perfum przyzwyczajam się do nich i do końca dnia nie zwracam na nie uwagi. Zdarza się, że już nie czułem nic a parę godzin później wpatrywał komplement. Wale od 10 do 20 psikow standard. Jednak chciałbym też coś czuć i pytanie jak ogarnąć nochala by zwracał samemu uwagę bo głupio mieć przypominajki w telefonie co 20 minut nastawione XD
  • 13
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson Polecam psikanie pod koszulę/koszulkę, nie zmęczysz nosa i wyczuwasz zapach jak najdłużej - jest mniejsza projekcja, ale np mój idealny parametr to duża trwałość i umiarkowana projekcja, nie chce dusić wszystkich a tylko żeby z bliska było ode mnie czuć - w takim przypadku ta metoda jest idealna. Z klaty Ci nic nie zwietrzeje, często też część zapachu wsiąknie od srodka w koszulkę i przy ruchu i cieple ciała stopniowo uwalnia
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel U mnie uwalnia się powoli, w przeciwieństwie do karku i za uszami. Warto potestować różne sposoby, bo teoria różnie wygląda w praktyce, mi akurat ze wszystkich metod ta najlepiej działa a nieraz słyszę od innych że czuć wyraźnie coś ode mnie. Natomiast zawsze mnie skręca jak widzę psik zapodawany na tzw jabłko adama (°°
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: a próbowałeś araby? Jak dałem 3 strzały Al Qurashi Blend, to całe biuro zdominowałem zapachem. Wtedy mocno przegiąłem. To samo - 3 strzały UAE Oud, i calusieńki dzień chodziłem w otoczce pachnącego bąbla
  • Odpowiedz