Wpis z mikrobloga

#ekoterroryzm - ja ich kurcze nie rozumiem

Atom nie
Witraki nie
Samochody na baterię zasilane słońcem nie

Ogólnie konsumpcjonizm nie. Ale w domku chca miec cieplutko (ogrzewanie gazem), namiot do koczowania w lesie sobie kupią z chińskiej fabryki, nawet perkkusję ktoś przywiózł ciekawe czym.

Sa 2 drogi, albo idziemy do lasu żyć w szałasach i zwierzęcych skórach, albo się rowijamy. Rozwój to więcej energii, więcej produktów, większa konsumpcja. Czyli więcej i wieksze
  • Odpowiedz
@zibizz1:

antykapitaliści ale protest jest nazywany "Anti Tesla"


No tak, w czym problem? Skoro protestują przed Teslą to się tak nazwali. To już nie pierwsza taka akcja. Podpalenia w salonach to też ich sprawka przecież. Dlaczego akurat Tesla? Chyba nie jesteś zdziwiony?
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Wiem, Tesla z 2 powodów:
1. Musi byc chwitliwy temat na którym można płynąć
2. Musi to być część tego okropnego kapitalizmu z której akurat uczestnicy nie korzystają.

Jednak Tesla to jedyna firma produkująca samochody osobowe która akurat chce działać zgodnie z ich hasłem "verkehrswende". Stworzenie prawdziwego FSD pozwoli na to aby samochodów było mniej i zeby nie stały na parkingach tylko jeździły. taniej i wydajniej transportując ludzkość.
  • Odpowiedz
@zibizz1:

Wiem, Tesla z 2 powodów:

1. Musi byc chwitliwy temat na którym można płynąć

2. Musi to być część tego okropnego kapitalizmu z której akurat uczestnicy nie korzystają.


Nawet nie. Tylko i wyłącznie aktywność Elona, który prowokuje do takich działań
@Yelonek
  • Odpowiedz