Wpis z mikrobloga

Szanowne państwo, mam znajomego pośrednika nieruchomości i dzwonił do mnie, że jest fajny lokal biurowy do sprzedaży, ale na cito. Mówię mu, że nie spinam się finansowo a on na to, że mogę zapłacić zaliczkę 5%, dostanę klucze i resztę kasy za 6 miesięcy jeśli mi się spodoba i wszystko będzie grało. Myślicie, że legit czy scam? Czy będzie przegięciem jeśli podpiszę umowę, wynajmę komuś biuro na 6msc a potem wypowiem umowę i zwrócę własność i klucze sprzedającemu? Pytanie tylko do mirków doświadczonych w biznesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz #patostreamy #szkolna17
  • 5
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: legit. Kodeks cywilny to reguluje:

Obywatel ktory chce nabyc sprzet, nieruchomosc i tak dalej moze nabyc ja na czas okreslony azeby ja przetestowac do 2 miesiecy (lub innego okresu zawartego w umowie) za oplata prowizyjna i tak dalej i tak dalej no.
  • Odpowiedz
Obywatel ktory chce nabyc sprzet, nieruchomosc i tak dalej moze nabyc ja na czas okreslony azeby ja przetestowac do 2 miesiecy (lub innego okresu zawartego w umowie) za oplata prowizyjna i tak dalej i tak dalej no.


@Head_Shoulders: już znalazłem. Jak mi się nie spodoba to muszę wykazać spełnienie przesłanki nieokuratności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz