Wpis z mikrobloga

czemu na wykopie ludzie uwazają że to lewica odpowiada za imigrację do europy? XD
przecież uchodźców przyjmowały państwa z różnymi partiami rządzącymi bo obywatele tych państw tego chcieli w większości
A jeszcze niedawno np we Francji prawica była kojarzona ze ściąganiem imigrantów bo to zwiększało potencjał państwa a przeciwko temu byli lewacy bo to obniżało poziom życia robotników
#polityka
  • 6
  • Odpowiedz
@NihilistycznyFemboy: Jak juz sobie zdefiniujesz imigracje to sie odezwij.
Taki protip - prawicy nie przeszkada imigracja ktora pracuje.
Lewica chce wzystkich - po to zeby dawac tym co nie pracuja.

Taka zagwozdka ktora jak rozkimisz to wszystko bedzie jasne.
  • Odpowiedz
@NihilistycznyFemboy: Bardziej na polnocy niz zachodzie - i juz im to bokiem wychdzi.

Jeszcze raz - bo nie zrozumiales:
Nie mam nic przeciwko migracji ktora pracuje. Chcesz to przyjedz, mieszkaj, pracuj i stosuj sie do prawa. Nie mam z tym zadnego problemu.

Ale jak sie niestsuszesz to spi....laj. Tyle.

Natomiat lewica ma inne podejscie - przyjdz pasozytowac a my cie wykarmimy.
  • Odpowiedz
Bardziej na polnocy niz zachodzie


@gorzki99: a co z Hiszpania i Portugalią które sprowadzają ludzi którzy w zasadzie praktycznie niczym nie różnią się kulturowo?

A w Skandynawii taka Dania i Szwecja mają zupełnie różne zdanie na temat imigrantów i Dania ma bardzo podobne zdanie do twojego nawet Szwedów szokowało to jak bardzo duńczycy mają wywalone na ludzi którzy nie pracują

Natomiat lewica ma inne podejscie - przyjdz pasozytowac a my cie
  • Odpowiedz
nawet Szwedów szokowało to jak bardzo duńczycy mają wywalone na ludzi którzy nie pracują


@NihilistycznyFemboy: o.O Czyli dania z rigczem? Nie wiem bo nie sledze az tak bardzo polityki miedzynarodowej.

Lewica ma bardzo różne podejście część jej ma takie o jakim mówisz ale raczej mniejszość


Ale tutaj powole sie niezgodzic. Lewactw Z DEFINICJI ma wlasnie takie podejscie. WSZYSTKIM SIE NALEZY. To jest definicja lewactwa. Wszyscy sa rowni, wszystkim sie nalezy, tym
  • Odpowiedz