Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #kiszak #afera #gry

Widzę niezła aferka jest https://www.youtube.com/watch?v=2jpgwzdNBaE

Wulgarny Gracz napisał "Mam nadzieję, że to zdechnie" nawiązując do kiszaka. Teraz tłumaczy, że chodziło o jego twórczość.
Mnie to tam mało interesuje, ciekawsze jest to, że kiszak się o to zesrał będąc na gorszym poziomie bijąc bezdomnego.
Aż mi się przypomniał mem ze spidermanami wskazującymi na siebie palcem.

Oglądam go czasami na Twitchu i często się zgadzam o jakość dzisiejszych gier, ale typ jest czasami tak odklejony, że dla niego tylko soulsy są najlepsze i wali sobie ciągle do DS XD.
Poczytałem tag trochę i jakiś wykopek pisał, że na początku kupował viewboty i strimował hirosy3.
Wcześniej miał współpracę z G2A, gdzie ją stracił przez to uderzenie bezdomnego.
Ale każdy co siedzi trochę w grach wie, że były afery z nielegalnymi kluczami.
https://gramynamaxa.pl/artykuly/news/g2a-wybadalo-ze-sprzedawalo-kradzione-klucze-do-gier/

Chłop wczoraj robił siebie cynika (bo ma współpracę ze sklepem z kodami do gier) i pytał widzów JAK TO JEST kupować kradzione karty lub jak są sprzedawane klucze. No błagam, takie pytania od gościa co robi z siebie mędrca, ja rozumiem jakby takie pytania emeryt jakiś zadawał.
Podkreśle, że frma z którą ma współpracę nie ma opcji kupowania od innych prywatnych osób keyów, więc obstawiam, że jest legit.
Ale spoko, niech tam mówi co chce, ale jego widzowie, dawno takich lizdodupów nie widziałem, na Twitch czy na YT chłop jest robiony za bóstwo.
Aż mi to trochę przypomina Buddę czy DiozXD.

Wulgarny Gracz to też śmieszny jest, kiedyś go śledziłem, bo wstawiał skrin z gier i nawet niektóre komentarze były spoko, ale chłop na TT czy FB ma ciągle posty #prezent #reklama z #bethesda. Pisał, że Starffield to najlepsza gra #bethesda XD.

https://www.wprost.pl/zycie/10234612/kiszak-pobil-pijanego-na-streamie-g2a-zerwalo-wspolprace-z-youtuberem.html
d4wid - #pcmasterrace #kiszak #afera #gry 

Widzę niezła aferka jest  https://www.you...
  • 15
  • Odpowiedz
@d4wid: Szkoda, że jak go Carrioner wypunktował i pocisnął razem z jego dziewczyną na swoim filmie to nie mógł odpowiedzieć, bo "nie będę mu dawał atencji" xD no ale wtedy mógłby upaść jego mit potężnego ludologa który wszystkich wyjaśnia jakby jego kościół zobaczył, że jednak nie jest taki mocny i nieomylny.
  • Odpowiedz
@d4wid: Ten cały kaszak jest na tyle inteligentny że baba mu kazała żreć trawę a on się zgodził xD Coś tam gada czasem i sensownie ale ogólnie on ma straszny ból dupska o cokolwiek co jego dotyczy. Niestety trudno dotrzeć do jego z nieprzychylnymi i celnymi zarzutami bo jego admini banują z miejsca.
  • Odpowiedz
@d4wid: Koleś, najeżdżasz na Kiszaka, m.in. za pobicie bezdomnego i słusznie, ale kurcze no bądź sprawiedliwy i sam nie manipuluj, a robisz to zacnie.

plus miniaturka kiszaka to manipulacja, bo na skrinie było "mam nadzieję, żę szybko TO zdechnie"


Otóż wuglarny gracz najpierw napisał na twitterze o youtuberze z frajerskim wąsem, potem było pytanie o kogo mowa, a wulgarny odpisał, że ma nadzieję, że szybko to zdechnie. Nie pisał "to" w
  • Odpowiedz
  • 0
Także wyciągłeś "to' z kontekstu, żeby pasowało do twojej narracji o kiszaku, że ma ból dupy o wszystko co z nim związane.


@Ranmus: robisz teraz salto, jak te dzieciaki z twitcha. Ta miniaturka to manipulacja, nikogo nie interesuje co WG wcześniej pisał, jest na niej SKRIN, który się nie zgadza z tym o napisał w tym komentarzu. Jak już chciał zrobić "dramę" (XD) to mógł po prostu 2 skriny wkleić z
  • Odpowiedz
@d4wid: Niby gdzie robię salto? Co tam dzieciaki piszą na twitchu to mnie nie interesuje, bo nie korzystam ani z twitcha ani discorda ani twittera, bo jestem starym boomerem i nie ogarniam tych rzeczy. A no dobra, teraz dopiero widzę, że w miniaturce nie ma "to". No dobra, tu przyznaję rację, rzeczywiście mógł wkleić całą wypowiedź. Jednakże nie zmienia to faktu, że obrona wulgarnego, że "to", nie było personalnym określeniem, to
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranmus: nie wiem czy miał, wiem, że stracił współpracę z G2A. Ogólnie wtedy by mało znany, wpisz #kiszak na wykopie i zobacz od najstarszych postów.
Każdy wie, że cancel w internecie nie istnieje, przykład dubiele, jakieś Masy i inne patologie
  • Odpowiedz
@d4wid: Wspomnę jak zawsze, to już zwykły mid-tier patostreamer, żyje z robienia dram, dołączania do dram, agresji, 'wyjaśniania' gdzie obraża się za zwykłe komentarze wyrzucając z siebie gimnazjalne żarty które były modne 20 lat temu. On to wie i ma w to wyrąbane, bo hajs się zgadza. Wrzuca pomiędzy normalny kontent z którym można się zgadzać w 100% (jakość aktualnych gier, recenzji, ogólnie rynku gamingowego) tylko po to by nie wyjść
  • Odpowiedz