Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, szukam hobby albo czegoś czym można się zainteresować. Ale nie chcę kolejnego pustego hobby jak zbieranie czegoś czy układanie klocków. Szukam czegoś w czym można się doskonalić, co będzie miało jakiś cel, gdzie można być lepszym i można do czegoś dążyć. Ale nie informatyka xD. Sporty motorowe też nie bo nie mam warunków. Wcześniej grałem w tenisa i to było super bo z każdą grą robiłem jakiś postęp. Niestety to już odpada ze względu na kontuzję. Myślę o golfie ale nie wiem, waham się. O ile z początku byłoby nawet spoko bo można ćwiczyć samemu to potem nie wiem jak znaleźć kogoś do gry, to jest wszak w #!$%@? drogie. No i nie wiem czy to nie jest za trudne. Ale to niekoniecznie musi być sport. Może ktoś ma jakiś inny pomysł, może robisz coś ciekawego? Jeszcze fajna jest obróbka drewna, jakieś meble robić ale to w sumie nie jest za bardzo do rozwijania no i trochę się boję piły.
Aha, zdobywanie dziewcząt już mnie nie bawi, wręcz przeciwnie chcę się odciąć od tego szajsu xD. Chcę znaleźć coś co da mi radość z życia w pojedynkę. Doradzicie?

P.S. tak przy okazji, znacie jakąś fajną planszówkę dla jednej osoby?

#pytanie #jakzyc #filozofia #zycieismiercwszystkie #introwertycy #gry #pomyslnabiznes #lifehack #lifeisstrange #hobby #sport
  • 103
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: żeglarz?

Zaczynasz od jezior, jako zaloga, potem patent, prowadzisz swoje rejsy po mazurach, nabierasz doswiadczenia

Przenosisz sie na morze, plywasz godziny, robisz papiery, prowadzisz swoje rejsy, prowadzisz swoje rejsy komercyjnie za kase, nabierasz coraz wiecej doswiadczenia, przeprowadzasz lodki bogaczom za pieniadze albo zostajesz instruktorem

Aha, zdobywanie dziewcząt już mnie nie bawi,


jak jestes kapitanem to juz raczej nie musisz zdobywac.
  • Odpowiedz
tak zupelnie szczerze to po pierwsze polecam nie pytac innych
po drugie robic cokolwiek co Cie aktualnei zainteresuje / masz mozliwosci i na biezaco oceniac czy Ci sie to podoba.
Jak sie nie spodoba to juz masz cenna wiedze, jak trafisz to zatopiony
  • Odpowiedz
Szkółki łucznicze są dosyć popularne w miastach. Możesz się zapisać sprawdzić czy Ci się podoba i zdecydować. Przy okazji poćwiczysz bicka i tricka
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: perfumy xd
Begi na orientację są super. Narciarstwo zima a latem wind/kite. Turystyka górska - w kardym większym mieście masz koła górołazów i wspinaczy. Fajna zajawka
  • Odpowiedz
op szuka inspiracji to mirek mu doradza żeby nie pytał innych ¯(ツ)


@chaszczyk: tak - dokladnie. Szukanie inspiracji (ogolem motywacji) na zewnatrz zawsze prowadzi do przeniesienia punktu kontoli i w efekcie braku sprawczosci. Zawsze bedzie na kogo zwalic wine i sie poddac
  • Odpowiedz
  • 0
@AltCtrlSpace elektronika? Bardzo dużo opcji i mnogość poziomów zaawansowania i w sumie NA POCZATKU dosyć tanie. Można iść w kierunku napraw czy budowania swoich układów. Można samemu sobie ustawiać poziom trudności jak czegoś użyć, jak działa lub dlaczego działa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Showse no powiem ci że to jest bardzo ciekawe, szczególnie to zautomatyzowanie, w sumie trochę bawię się w Smart, nie wiem jak to nazywacie fachowo, wiesz, że wszystko mam na komendy głosowe. Jednak do elektroniki chyba nie mam cierpliwości i wydaje się to dosyć skomplikowane, ja nawet nie wiem co to om i skąd się bierze prąd a raczej jego siła.
  • Odpowiedz
I jak to coś znaleźć?


@AltCtrlSpace: wylaczyc telefon, telewizor i inne rozpraszacze i zamknac sie w sobie. Brzmi jak voodoo ale to jedyna droga to znalezienia czegos co CI da satysfakcje. To musi byc Twoj proces myslowy, Twoj wybor, Twoja ochota na cos.
  • Odpowiedz