Wpis z mikrobloga

Uruchom fitatu i zacznij uczciwie liczyc kalorie, razem z alkoholem. Wiem co mowie, miewam podobny i wynika on WYLACZNIE z bilansu 2500kcal+ średniodziennie bez uwzględnienia treningów. A na rowerze pulsometr i jazda tak, żeby utrzymywać min. 2 grupę tętna, bo wycieczki rowerowe ( o ile zdrowe i dobre dla Ciebie) jeżeli nie są obciążające, to nie są wysokoenergetyczne.
  • Odpowiedz
  • 1
zrezygnować z pieczywa i alko jeśli jest


@pawelpan: alko nie piję, a pieczywa to pochłaniam nie ukrywam dużo, bo raz, że lubię, a dwa to nie mam pomysłu na inne jedzenie bez gotowania
  • Odpowiedz
  • 1
napoje zero? Ser żółty?


@Certis: nic słodzonego nie piję. Lecę praktycznie na wodzie i zielonej herbacie. Żółtego sera natomiast pochłaniam dużo, bo zawsze jak jem kanapki to z serem, a jem je tak ze 2 razy dziennie po 4 kanapki..
  • Odpowiedz
@miss-durniu: zdecydowanie za malo sie ruszasz, wiec metabolizm spada, przestan jest tluste domowe obiady z salatkami pelnymi cukru i fura tlustych ziemniakow. Sory, ale musisz jesc zdrowo i gotowac sobie samemu, albo zamowic jakis catering z odpowiednia liczba kalorii. Jakie sobie robisz kanapki? I ile? Podaj przykladowo co jadles dzis i wczoraj
  • Odpowiedz
Na pewno za dużo kalorii i zły bilans diety

@Certis: no to trochę masło maślane, bo zawsze się człowiek robi tłusty od zbyt dużej ilości kalorii.

nie gotuje sam, więc albo z pysznego zamawiam jakiś domowy obiad albo jem kanapki

@miss-durniu Zazwyczaj popularne żarcie w knajpach jest bardzo tłuste, wysokokaloryczne, mało sycące i niskobiałkowe. Czyli odwrotność tego w co powinieneś celować.
Na początek lekturka:
https://wykop.pl/wpis/47399421/jak-schudnac-poradnik-dla-nowych-into-odchudzanie-
  • Odpowiedz
  • 0
@pasta_alla_carbonara:
Wczoraj:
Śniadanie: dwa jogurty naturalne + płatki owsiane górskie
Obiad: schabowy z ziemniakami i surówką w mleczaku
Kolacja: jak na zdjęciu

Dzisiaj:
Śniadanie: jajecznica z 3 jajek + 4 kromki chleba
Obiad: zupka Miso + sushi Hoso Set 24 szt
Kolacja: jak na zdjęciu

Kolację w zasadzie zawsze jem takie same czyli chleb i wędlina z lidla + ser gouda
miss-durniu - @pastaallacarbonara: 
Wczoraj:
Śniadanie: dwa jogurty naturalne + płatk...

źródło: 1000016184

Pobierz
  • Odpowiedz
@miss-durniu: dude :D

kalorie w sushi:

awokado - 160 kcal / 100 g
serek philadelphia - 342 kcal / 100 g
warzywa w tempurze - ok. 160 kcal / 100 g
łosoś - 197 kcal / 100 g
sezam - 573 kcal / 100 g

Jesz sporo chleba, sporo sera, jesz tłusto. SOrry, ale surówki takie na dowoz sa gowno warte - czesto maja majonez i cukier, a warzywa tam to
  • Odpowiedz
@miss-durniu: tak jak komuś ostatnio pisałem w komentarzu - pieczywo to jest wg mnie top1 produktów, które sprawiają, że ludzie tyją, policz sobie na początek uczciwie ile kcal dziennie przejadasz z samego pieczywa, bo przy twoim jadłospisie tego może być w #!$%@?, oczywiście najlepiej byłoby liczyć wszystko, trzymać to w ryzach i przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe, bo poleganie na żarciu na dowóz i kanapkach, to taka średnio rozsądna dieta jeśli
  • Odpowiedz