Wpis z mikrobloga

Z racji, że @XYZ91 mnie zablokował bo "bo dla mnie ani nie jesteś kompanem do rozmowy w internecie ani tym bardziej na żywo" (chociaż potem do mnie pisał i chciał się umówić na spotkanie ale jak zobaczycie dalej dla niego zrozumienie tekstu pisanego to zbyt wiele, on rozumie tylko "ojcowski klaps na dziąsło") postanowiłem mu odpowiedzieć tutaj. A żebyście i wy coś z tego mieli to mała kompilacja #thebestofmirko
Więc zaprosiłeś mnie do Sosnowca ale mam nieważny paszport więc nie mogę wpaść. Ale zapraszam na stadion Ruchu Chorzów. Powiedz kiedy a ja będę czekał z 2 kolegami tak jak to napisałeś. Czekam na termin, przecież masz jaja i nie przyjdziesz z mamusią ani policją, nie?
Co do obrażania jego rodziny. Napisałem tylko, że jak go ojciec wychowywał "klapsami na dziąsło" to nie znaczy, że każdy żył w patologii. Czy według was to jest obraza? To on stwierdził potem, że to całkiem spoko metoda wychowywania dzieci ale wydaje mi się, że dla każdej normalnej jednostki jest to zachowanie patologiczne. A stwierdzenie faktu to nie jest obraza.
#famemma
WhiskeyIHaze - Z racji, że @XYZ91 mnie zablokował bo "bo dla mnie ani nie jesteś komp...

źródło: klapsy na dziaslo

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@WhiskeyIHaze: ogólnie chłop ma jakieś mega problemy z głowa. Twierdzi, że jestem wymyślony ale z drugiej strony chce mnie bić i pluć mi na twarz. Nie chce ze mną dyskutować ale sam do mnie pisze. Polecam przeczytać sobie cały wątek po samych literówkach widać, że tam piana z mordy musiała ostro lecieć.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: możesz mnie wyzywać od januszów ale w kwestii wychowania to się z nim zgadzam że te dzisiejsze gówniarze się nie boją i często się rzucają na ludzi czy zaczepiają bo w domu rodzice btw telefon w łape i eldo
  • Odpowiedz