Wpis z mikrobloga

@jankowalski811: No ale co weź xD Ja się nie zamierzam tych języków wschodnich uczyć, bo to jest tylko strata czasu, niech to oni się ogarniają, jeśli chcą z przekazem do nas trafić. Nic osobistego.
  • Odpowiedz
@DojadeWas ja rozumiem. Nawiązałem tylko do tego że zazwyczaj jak ktoś coś po angielsku wstawi i ktoś mu zwróci uwagę, że po #!$%@? wstawiać coś takiego jak jesteśmy w Polsce i nie każdy musi rozumieć to zaraz zakompleksieni Polaczki go zjedzą jaki jest niedouczony
  • Odpowiedz
@QoTheGreat

To ja może przetłumaczę, bo panimaju bukwy.

Zawsze kiedy ciemno:
-u-u-u-u-u
-Nie straszne?
-Ja z Ukrainy.

No bo wiadomix, że Ukraińcy to gieroje, że nawet diabły się boją, no chyba że chodzi o tego kierasa złodzieja co zapytał saszkę czy nie zostanie po 16 godzinnej zmianie na nadgodziny.
  • Odpowiedz
No ale co weź xD Ja się nie zamierzam tych języków wschodnich uczyć, bo to jest tylko strata czasu, niech to oni się ogarniają, jeśli chcą z przekazem do nas trafić. Nic osobistego.


@DojadeWas: taki lifehack: nie trzeba się tych języków uczyć, wystarczy nauczyć się samego alfabetu (co osobie z trzycyfrowym IQ zajmie jeden wieczór) i większość tekstów wtedy da się zrozumieć.
  • Odpowiedz