Wpis z mikrobloga

51 zgonów, ~3h prób. Filmik: Malenia, Blade of Miquella (na moment wrzucania wpisu jeszcze się przetwarza)
Poszło lepiej niż ostatnio (94 zgony, 3 dni prób XD). Spodziewałem się 40, wyszło 51. W tej ostatniej walce udało mi się jakoś ją zaspamić w 2 fazie. Często padałem w 2 fazie od tego jej ataku co przywołuje duchy. Pad prawie miał bliskie mocne spotkanie z biurkiem przy kolejnej śmierci od tego do tego przy ścianie, ale się udało. W ogóle ten pad... raz mnie dosłownie zabił bo się rozładował XD
No cóż, czas robić podejście pod koniec gry. Spróbuję zgarnąć brakujące osiągnięcia (2 zakończenia więc zaraz spróbuje zrobić kopię zapisu) i kierunek Radagon (ʘʘ)

Mam 42GB nagrań walki z Malenią... Może jakaś kompliacja śmierci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eldenring #fromsoftware
falwack - 51 zgonów, ~3h prób. Filmik: Malenia, Blade of Miquella (na moment wrzucani...

źródło: Elden Ring Screenshot 2024.05.10 - 22.29.43.71

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@falwack 24h prób, 20 minut walki. Moja Malenia na poziomie pierwszym postaci i broni na +0
Ogólnie Malenia to mój ulubiony boss ze wszystkich soulsów. Kocham sobie z nią tańczyć
( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko_Seweryn - @falwack 24h prób, 20 minut walki. Moja Malenia na poziomie pierwszym...
  • Odpowiedz
  • 1
@Tylko_Seweryn: ja właśnie gram pod DLC, robię ogólnie podejście "all bosses" i "all graces" a przy okazji nagrywam każdego bossa. Myślę, że tak na 160 lvlu ogólnie się zatrzymam więc idealnie pod czerwcowe dlc
  • Odpowiedz