Wpis z mikrobloga

Fachowiec odkurzył płytę indukcyjną w montowanej kuchni swoim odkurzaczem karcher zajechaną plastikową końcówką która ma mnóstwo zadziorów i jakiś wbitych kamyków. Efekt to porysowana nowiusieńka płyta indukcyjna. Wkurzyłem się bo mam już dosyć tych speców. Jedno robią a drugie obok niszczą. Zero zabezpieczenia rzeczy, żadnego myślenia tylko jazda, byle szybko kasę wziąć i nara. W odkurzacz ma włożoną taką końcówkę z włosami - 3s na zmianę by stracił. To kur*a nie :/

Można coś z tym zrobić? Rysy czuć pod paznokciem lekko. Jakaś pasta polerska?

Ja wiem że od garnków zalapie też z czasem rysy. Ale to wygląda serio źle :/

#remontujzwykopem #zalesie #indukcja #agd #kuchnia
  • 65
  • Odpowiedz
@szczurek_87 weź mnie nie dołuj. Jak remontujesz mieszkanie to najlepiej żebyś był własnym budowlańcem, elektrykiem, hydraulikiem, stolarzem, murarzem, znał się na cyklinowaniu podłóg, na wentylacji i dwudziestu rodzajach klejów gipsowych i zapraw. W innym wypadku plac panocku bo papież Polak góry kochał a i tak zrobimy ci na #!$%@?.
  • Odpowiedz
@szczurek_87 jeśli to normalna firma to może ma ubezpieczenie OC firmy i z jego OC możesz to naprawić.

Ps. Następna płytę kup jasną z powłoką matową, mam od 5 lat i ani jednej ryski.
  • Odpowiedz
@szczurek_87 ja bym tego nie ruszał żadnymi środkami, bo pewnie takich hologramów narobisz, że będzie jeszcze gorzej xD

Możesz się z nim kłócić, ale na pocieszenie powiem, że ze swoją pierwszą indukcja też się sralem o każdą ryske, a z czasem i tak powierzchnia się ładnie porysuje od naturalnego użycia i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Misiopysioo xD gotujemy codziennie, rano, południe, wieczór. Jak to w kuchni, a to sól się rozsypie, a to coś innego. Normalna sprawa. Wiadomo, że zdjęcie pod światło podkręca efekt, ale niestety tak zużywa się plyta regularnie używana. Na działce mam taką samą i wygląda jak nowa.

@rosso_corsa pewnie kwestia materiałów użytych do produkcji
  • Odpowiedz