Wpis z mikrobloga

Mirki szukam dla siebie nowych słuchawek bezprzewodowych do PC. Aktualnie posiadam Roccaty ELO Air 7.1, które są #!$%@? fatalne i zaraz zrobią lote przez okno. Nigdy tego nie kupujcie.
Na szybko do wyboru mam:
- Arctisy 7+ (wersji jest od #!$%@? i więcej. Z plusem bez plusa, z "x"em bez "x"sa i jeszcze jakieś 7P widziałem - czym to się różni XD? Połowy z nich Steelseries nawet na stronie nie ma..)
- G PRO X Lightspeed w wersji pierwszej
- HyperX Cloudy w wersji Alpha (Alpha chyba lepsza, nie?)

Najbardziej zależy mi na dobrym mikrofonie i absolutnie szybkim i totalnie bezproblemowym łączeniu z PC. Aktualnie Roccaty pod względem łączności to #!$%@? ściek i czasem walczę z nimi 10 min żeby się połączyły.
Fajnie jakby jak najdłużej trzymały na baterii.

Co byście wybrali z tej trójki?
Aktualnie dziewczyna w tajemnicy w porozumieniu z kumplem zamówiła mi na urodziny Arctisy 1 wireless ale raczej zrobią obrót na pięcie do sklepu i po prostu wezmę coś lepszego dopłacając.
#audio #audiovoodoo #audioboners #pcmasterrace #sluchawki #gry #sprzetkomputerowy
H4RRI3R - Mirki szukam dla siebie nowych słuchawek bezprzewodowych do PC. Aktualnie p...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@H4RRI3R Nie wiem które ale od siebie dodam by omijać hyperx, to już nie ta firma co kiedyś, zostali kupieni przez hp i wykonanie jak i jakość dźwięku poleciała na ryj. Jedyne co ich trzyma to jazda na dawnej sławie.
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: ja bym kupił jakieś droższe TWSy, te #!$%@?łuchawki gamingowe to sam jeden szajs i nieważne ile dasz. Zwłaszcza, że gamingowe to stare konstrukcje przerobione na bt i #!$%@? 300% marży.
W TWSach przynajmniej jakieś dobre nowinki wprowadzają (anc, low latency mode, optymalizacja głośnika i konstrukcji, dodatkowe mikrofony) i nie masz kwadratowego łba od słuchawek
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: Mam takie HyperX tylko przewodowe są spoko. Szkoda że wcześniej nie podumałem i nie kupiłem bezprzewodowych. Ale jakbym miał teraz kupić to chyba spoglądałbym na Logitechy, tylko przed zakupem chciałbym je zobaczyć na żywo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zing: bardzo często słyszę tą opinię, coś w tym musi być
@normalne_dziecko niestety tylko RTV Euro AGD
@ReeceWithouterpoon z TWSami mam złe wspomnienia ale to pewnie dlatego, że miałem jakieś #!$%@? zazwyczaj. Odpadają też ze względu na to, że 99% z nich nie posiada 2.4GHz co dyskwalifikuję je do użytku gameingowego. Low Latency i inne Bluetooth ver. milion #!$%@? pomaga. A i nie mają dobrych mikrofonów zazwyczaj.
@frutson Wireless must have
  • Odpowiedz
@H4RRI3R ja mam arctis 7, mega wygodne, wlaczają się od razu. 0 laga. Jakość dźwięku jest ok. Nic gamingowo-bezprzewodowego dobrze nie zagra
  • Odpowiedz
@123xD: bateria trzyma mi tydzień, a mają już ze 4 lata. Fajnie składają się na płasko, a mikrofon można łatwo schować. Łatwo dostępne części eksploatacyjne. Ja polecam, do tego są bardzo ładne
  • Odpowiedz
@kudlaty_ziemniak: 4 ostatnie myszki i 2 klawki logitecha - wszystko zdechlo i sie #!$%@? w okolicy konca gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°) calkiem przypadkowo oczywiscie. Takze przemysl przed zakupem sluchawek. Jedyny powod dla ktorego kupuje pownownie to ze myszka mi idealnie w lapie lezy
  • Odpowiedz