Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tą dopłatą do kredytu za dzieci?

Dopłata kolejnych 60 tysięcy jest możliwa za trzecie dziecko w trakcie trwania Programu. Za każde kolejne dziecko (do maksymalnie sześciu dzieci), rząd przewiduje dopłatę rzędu 20 tys. zł.

Mam dwa czyli dostanę 40 tys. Pytanie czy te dopłaty idą jak dziecko się już urodzi czy w trakcie też?

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #ekonomia #finanse
  • 10
  • Odpowiedz
tylko gupi by nie skorzystał heh

@blackghost: tłumaczenie każdego pasera i złodzieja. 1600/2400 co miesiąc mało? Chata na koszt społeczeństwa. Wyciągasz kasę po cudze pieniądze. Na to jest jedno określenie.
  • Odpowiedz
@blackghost: bierz mirku ile daja. Ja korzystam z bk2. Aktualnie ponad 2k doplaty msc względem komercyjnego kredytu. W tym czasie moje wlasne srodki na trzyletnich obligacjach zarabiaja ponad 3,5% ponad koszt kredytu. Wiec jestem do przodu. Odsetki z jednego miesiaca daja mi na 2 miesiace raty. Dodatkowo ceny urosly i jeszcze planuje sie na doplate na elektryka zalapac i na fotowoltaike. ( ͡° ͜ʖ ͡°) bierz ku
  • Odpowiedz
ty nie miej problemów z mireczkiem co korzysta tylko z przygłupami co to tworzą


Problemem są jedni i drudzy. Potem będzie zdziwienie, czemu gospodarka #!$%@? i że żodyn nie wiedzioł.
  • Odpowiedz
@blackghost: Spłata rodzinna występuje w programie Rodzinny kredyt mieszkaniowy. Zgodnie ze stroną https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/mieszkanie-bez-wkladu-wlasnego2

Spłata rodzinna to jednorazowa spłata części kapitału rodzinnego kredytu mieszkaniowego za kredytobiorcę w przypadku, gdy w czasie spłaty tego kredytu dojdzie do powiększenia gospodarstwa domowego o drugie albo kolejne dziecko.

Wysokość spłaty wyniesie 20 tys. zł w przypadku urodzenia się drugiego dziecka oraz 60 tys. zł w przypadku urodzenia się trzeciego albo kolejnego dziecka. Spłata rodzinna zostanie przyznana
  • Odpowiedz