Wpis z mikrobloga

@Lobotomy_Enthusiast: mam koszulkę tego kroju, tylko o innym kolorze, i jak dla mnie to one są bardziej długie niż szerokie. Mają dłuższy rękawek i są trochę luźniejsze, ale przy tym są o wiele dłuższe niż inne koszulki oversize, które posiadam.

Aha, i strasznie faluje im się kołnierzyk, już od pierwszego prania zaczął się zniekształcać.
  • Odpowiedz
Nie zamierzam tej konkretnie, chodzi o fason jedynie. Jeszcze pytanie chłopaki, tam jest napisane, że promka na bluzy do 12.05, to myślicie, że włącznie z całym 12.05 czy do dziś północy?


@Lobotomy_Enthusiast: Jeśli jest napisane na stronie croppa, że do 12.05 to znaczy, że do godziny 0:00 12.05 to jest ważne. Ogólnie osobiście sugerowałbym teraz nie robić zakupów tam jakichś wielkich bo lada moment tak naprawdę pewnie wjadą jakieś lepsze kody
  • Odpowiedz
Pytanie, te koszulki to są jakieś oversize? Jakiś specyficzny fason? Czy po prostu tak na zdjęciach je pokazują.


@Lobotomy_Enthusiast: Jeśli chodzi ogólnie o tabele rozmiarów we wszystkich sklepach LPP (Cropp, House, Reserved, Sinsay) to one są od dłuższego czasu bardzo dziwne. Możesz kupić tam t-shirt i bluzę męską w tym samym rozmiarze a bluza będzie wyglądała jakby była tak z 2 rozmiary mniejsza, dasz założyć damskie ciuchy facetowi o tym samym
  • Odpowiedz
Ja chce kupić 2 bluzy, tutaj jest napisane, że z kodem EXTRA25 jest -25% na wszystkie bluzy, imo to jest 1/4 ceny mniej xd Nie planuje jakiś potężnych zakupów, jedynie widziałem spoko buty ale został tylko rozmiar 45 i już chyba zszedł, w śmiesznie niskiej cenie.


@Lobotomy_Enthusiast: Jeśli potrzebujesz i robi ci to w życiu lepiej to generalnie spoko, ale ogólnie te kody to tak średnio co tydzień są na różne
  • Odpowiedz
@Lobotomy_Enthusiast:

A i pytanie, Cropp wrzuca często towar który mu zszedł czy nie ma co liczyć na te buty wyżej?

1. Tak, oni wrzucają towar który zszedł bardzo często.

No domyślam się, że nie będą wytrzymałe ale za taką cene to wiadomo. Pytanie tylko czy się jeszcze pojawią

2. To czy się pojawią jest tak naprawdę loterią. Bardzo często jest tak, że czegoś nie ma 2 tygodnie na przykład a później
  • Odpowiedz
@Lobotomy_Enthusiast: To powiadomienie to sobie można nie powiem gdzie wsadzić, jak ci ono przyjdzie to już rzecz dana dawno wyprzedana będzie. Jeśli chcesz tam kupić buty które będą na ciebie dobre rozmiarowo to musisz patrzeć przede wszystkim na długość centymetrów stopy, ja na przykład kupuje ten sam rozmiar co raczej wszędzie.
  • Odpowiedz