Wpis z mikrobloga

  • 0
@gonzo91: to się nazywa ryzyko. Jedno można powiedzieć- jest nisko. Wiecznie spadać nie będzie. Jeżeli będzie- inwestor Wykopowy będzie po raz pierwszy bogaty. Raczej mało kto tu nie ma pozycji długiej.
  • Odpowiedz
  • 1
@perfumowyswir: Tak. To robię dla zabawy w oczekiwaniu na przeceny. Prawdziwymi pieniędzmi "nie gram" i nie trzymam ich na XTB :p

Wyjaśniłem Ci perspektywy dolara, nawet nie napisałeś "dziękuję". Dało mi to trochę do myślenia. Teraz widzę, że idziesz w longi. Nie wiem w jakim kierunku pójdzie teraz rynek. Dlatego mnie na nim nie ma (coś tam jeszcze mam). Nie ma jasnego trendu. Równie dobrze w poniedziałek może urwać dupę, równie
tom-ek12333 - @perfumowyswir: Tak. To robię dla zabawy w oczekiwaniu na przeceny. Pra...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
bym stopy stosował.

Tu nie chcę być zamknięty,


@tom-ek12333: Jesteś zamknięty brakiem stopa. Brak stopa oznacza, że przyjmujesz brak swojej pomyłki w ocenie stanu rynku jako scenariusz bazowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@perfumowyswir: Wszystko się wyjaśni już niedługo. Tak jak pisałem. Raczej po 3,93 już ciężko będzie go złapać, tak jak ja to zrobiłem ostatnio.
Jeżeli akcje zrobią korektę- dolar góra. Łącząc wykres dolara i SP500 na to wygląda. Co my możemy innego niż przeanalizować wykresy? Pójść do wróżki? Poświęcić swoje życie na stworzenie zespołu do analizy gospodarczo rynkowej? Zapłacić za bota trejdingowego lub sygnały transakcyjne?
tom-ek12333 - @perfumowyswir: Wszystko się wyjaśni już niedługo. Tak jak pisałem. Rac...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz