Wpis z mikrobloga

1. Ciężko mi uwierzyć że pedał z Years&Years dostał jako jedyny 0 punktów od widzów gdzie jest bardziej znany niż większość reprezentantów. Stawiałam że to od widzów dostanie więcej niż jury
2. Szwajcaria taka o, dupy nie urywa i wolę Baby Lasagne, ale przy glosach jury coś takiego nigdy nie przejdzie i zawsze będzie na 2, historia się powtarza
3. Izrael kupił głosy widzów bo nie wierzę że ktoś dobrowolnie na nich zagłosował
4. Przywrócić Holandię i zdyskwalifikować Izrael
5. Dziwne, że jury tak mało dało Ukrainie

#eurowizja
  • 8
  • Odpowiedz
1. Ciężko mi uwierzyć że pedał z Years&Years dostał jako jedyny 0 punktów od widzów gdzie jest bardziej znany niż większość reprezentantów. Stawiałam że to od widzów dostanie więcej niż jury


@GodBlessAmerica: przecież dostał 0 od widzów to jak więcej niż od jury i jak ma jeszcze dostać więcej, zresztą wielu w tym i ja nie miała pojęcia że to jakieś Years&Years, pierwsze słyszę, a dostał jako jedyny bo tak to
  • Odpowiedz
@GodBlessAmerica: to 0 punktów też mnie bardzo szokuje, bo Olly przecież był chyba najbardziej znanym wykonawcą ze wszystkich i powinien mieć fanów w różnych krajach? no i ok, ta piosenka była naprawdę średnia jak na niego, ale gorsze i tak dostały jakiekolwiek punkty? nie rozumiem serio xd
  • Odpowiedz
@GodBlessAmerica: 1. Niby znany, ale ten występ był serio średni.
2. Chorwacji mega szkoda :( Szwajcaria była moim drugim wyborem, ale i tak mi mega przykro.
3. Totalna zgoda.
4. Totalna zgoda.
5. Gdyby nie beznadziejne rapsy to by dostał więcej.
  • Odpowiedz