Wpis z mikrobloga

Przecież to jest nienormalne, że X jest tak wysoko w tym roku, dużo lepszy był kawałek Y. Ewidentna ustawka i wina żydostwa/gejów/lewactwa/ekooszołomów/lgbt/feministek, widać, że wszystko ustawione, bo miliony ludzi nie głosowało zgodnie z moim gustem i preferencjami.

Wykopki jak zwykle szorują po dnie intelektualnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#eurowizja
  • 9
  • Odpowiedz
  • 32
@TrexTeR: Wokalnie Nemo to klasa wyżej niż każdy inny uczestnik tego konkursu w tym roku, może oprócz Francuza.

No ale tak, wiem, lobby gejowsko-pedalsko-feministyczne z Mosadem u boku wpłynęło na jury i widownię i rozdali mu niezasłużone punkty za spódniczkę xD Oj wykopki, wykopki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Goliatuncio: Widzę, że nawet nie rozumiesz, że to po stronie osoby stawiającej tezę (tutaj: ustawka/oszustwo) jest udowodnienie, że doszło do przekrętu, a nie na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dzięki za wkład w ten wątek i idealne unaocznienie ignorancji, o której pisałam.
  • Odpowiedz
@pianinka: ogólne wyniki Eurowizji są jak najbardziej ok. Najbardziej w oczy kłuje ten wałek z punktami od publiczności dla rzymian. Zupełnie z dupy. Podważyło to całą (i tak nadszarpniętą) wiarygodność tego konkursu. Nie wiem czyja to sprawka- organizatorów którzy chcieli "wynagrodzić" Izraelowi to ciągłe buczenie publiczności, sponsora który naciskał czy wręcz rządu Izraela który ufundował farmę botów. Obstawiam że każdego po trochu.
  • Odpowiedz