Wpis z mikrobloga

RAW SQUAT - 360KG. Głęboko. Noty za styl 2/10... Ale to #!$%@? nie jest jazda figurowa na lodzie, żeby to miało znaczenie. Prawdziwa siła techniki się nie boi.
https://www.openpowerlifting.org/rankings/raw/all-poland/by-squat

Śmieszna sprawa bo to byłby TRZECI najwyższy wynik w siadzie raw W POLSCE.

Ewidentnie jest problem z pleckami, wydaje mi się że to problem techniczny, nie blokuję głowy/góry pleców, nie patrzę w jeden punkt, przez to schodząc górny odcinek pleców nie jest całkowicie zablokowany, to powoduje że kołysze mnie do przodu i do tyłu, bo balans jest zaburzony. Potem przy wstawaniu już zupełnie nie wcisnąłem pleców w sztange, i poszedł garb... Na szczęście mam silne plecy które nie takie garby wyciągnać potrafią.
W każdym razie poprawiając to pewnie z +20kg by wpadło do tego siadu.

Siad jak to siad, najbardziej to mi zmęczył ręcę i ciekawe jak na 1RM max effort upper w środę te łapy się będą czuły. No cóż bywa.

Jeszcze potem trzeba było docisnać asysty

W każdym razie usatysfakcjonowany jestem. Sił jest od groma, głębokość to żaden problem, wystarczy popracować nad tymi plecami, pozycją, i kilkadziesiąt kilogramów wpadnie samo. A i tak mam zamiar siadać w taśmach więc grubo ponad 400kg będzie prędzej czy później.

Cały trening
Squat Raw 360kg x 1
Cable pull through 5x12
Reverse hypers 220kg 6x15
DB side bends 80kg 4x10
Sled 8x50m

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - RAW SQUAT - 360KG. Głęboko. Noty za styl 2/10... Ale to #!$%@? nie jest...
  • 53
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: piekło zamarza, Intruder zaczyna siadać na zaliczenie.

Ewidentnie jest problem z pleckami, wydaje mi się że to problem techniczny


@IntruderXXL: zwłaszcza biorąc pod uwagę że pewnie z 80% twojego treningu dołu to "posterior chain" i nic tam za słabe nie jest. Zły balans w pozycji początkowej i przez to na dole po odbiciu sztanga wypada ze środka ciężkości, czyli taka klasyka IMO.
Planujesz utrzymać wyższą powtarzalność tego siadu przez
  • Odpowiedz
  • 3
Planujesz utrzymać wyższą powtarzalność tego siadu przez dużo serii RAW w DE day tak jak ostatnio pisałeś, żeby to łatać od strony technicznej, czy raczej częściej eksponować się na ciężkie wariacje siadu?


@bdm_bq: Od siadów bez boxa w dzień dynamic effort to ja chce uciekać :P 3tygodniową falę teraz kończę robić, i wracam do boxa, szkoda czasu na raw siady w ten dzień :P Raz na jakiś czas może takie falę
  • Odpowiedz
Śmieszna sprawa bo to byłby TRZECI najwyższy wynik w siadzie raw W POLSCE.


@IntruderXXL: no to jak jestes taki fifarafa to czemu nie wystapisz w legitnych zawodach, ktore faktycznie moga potwierdzic czy jestes tak silny?
  • Odpowiedz
  • 0
lol, przecia kategorie wagowe sa w sportach, w ktorych waga zmienia wszystko, m.in. sporty walki i sporty silowe


@Liryczne_MMA: Ale to jest NIEUCZCIWE... Jak ktoś podobnych rozmiarów jak ja miałby rywalizować z innymi skoczkami, którzy są mniejsi i drobniejsi? Tacy mają ogromną przewagę! Powinniśmy wprowadzić przeliczniki, które uwzględniają wagę zawodnika i na podstawie przelicznika byśmy wybierali kto jest najlepszy. Wtedy skoczkami mogli by być ludzie wysocy o "grubych" kościach. To by
  • Odpowiedz
  • 2
no to jak jestes taki fifarafa to czemu nie wystapisz w legitnych zawodach, ktore faktycznie moga potwierdzic czy jestes tak silny?


@Liryczne_MMA: Bo mnie interesuje tylko najwyższy wynik i totalna dominacja... Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to to się stanie na przełomie 2025/2026.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: wiem ze nie wypada ale kusi spytac skad masz na to pieniazki toz to trzeba wykrecac co najmniej z 15k na miesiac liczac ze jeszcze to sobie jakis sprzet musisz dokupic, to ciuchy na zamowienie zrobic itd.
Niby nie taka ogromna kasa w dzisiejszych czasach bo sam niewiele mniej zarabiam ale jednak przy takim skupieniu na treningach, suplementacji i zbilansowanym zywieniu oraz regeneracji no to nie zostaje za duzo czasu
  • Odpowiedz