Wpis z mikrobloga

Mam w koszyku Amazona okazję, laptopa HP po dobrej cenie. 4100 pln. Okazja z #pepper
Jedyną wadą jest klawiatura niemiecka, ale w sumie nie wiem, czy to nie tylko zamiana 2 znaków?
Mam teraz Lenovo yoga slim i jestem bardzo zadowolony, no ale 16 ram bez możliwości rozbudowy, więc się mocno zastanawiam czy tego nie klepnąć, mam czas do 22 dzisiaj. W sumie jestem też zwolennikiem laptopów 14 cali, ten HP jest typowy 15,6" więc nie wiem, czy się przyzwyczaję. Brać to w takiej cenie? Bo wszędzie widzę, że około 10 tysiaków kosztuje w takiej specyfikacji. Co sądzicie?

Aha, laptopa używam do YouTube, Wykop i torrentów xd.

#laptopy #pustulkowelaptopy #hp #zbook #cokupic #elektronika #amazon #komputery #pcmasterrace

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B0CBZ2CGJB/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1
runnerrunner - Mam w koszyku Amazona okazję, laptopa HP po dobrej cenie. 4100 pln. Ok...

źródło: Screenshot(1)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@runnerrunner: Nie patrz na to co wrzucił @Mtsen, tak nie wygląda ta klawiatura. Poprawne zdjęcia dodał @wypokowy_expert
Wdług mnie niemiecka klawiatura nie jest jakimś dużym utrudniemiem, sam w pracy mam QWERTY włoski i to jest kwestia przyzwyczajenia przez 1-2 tygodnie. Jeżeli piszesz bez patrzenia na klawiaturę to już w ogóle różnicy Ci to nie zrobi, bo i tak nie interesuje Cię jaki znaczek jest nadrukowany na klawiszu tylko od razu
  • Odpowiedz