Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Anonki powiem wam, że byłem ostatnio na juwenaliach (taka impreza studencka/koncerty itp gdyby ktoś nie wiedział). Byłem tam ja, mój kolega ze swoją dziewczyną+ dwie koleżanki tej dziewczyny i jeszcze mój drugi kolega. Pobawiliśmy się tam w piątek, zapoznaliśmy się tam z tymi dziewczynami i w sumie to by było tyle. W sobotę, drugi dzień juwenaliów, spotkaliśmy się wszyscy w mieszkaniu, trochę zjedliśmy, wypiliśmy jakieś piwko i dopiero poszliśmy na koncerty. Było wszystko spoko, już na powrocie godzina 3 w nocy (było to dziś w niedzielę) stwierdziliśmy, że kupujemy jakieś jedzenie i wracamy do mieszkania na małą impreze. Przechodząc do sedna: Była tam taka jedna dziewczyna, na powrocie na tą imprezę praktycznie całą drogę trzymała mnie tak pod rękę i to tak wręcz przytulała się, było zimno to ja aż telepałem się z zimna, ona to zauważyła i zaczęła mnie tak jakby 'masować' po ręce, coś tam jeszcze mówiła, ale nie pamiętam już. Wróciliśmy do mieszkania, ale tam w sumie to nie gadaliśmy, troche drinków wypiliśmy i w sumie poszliśmy spać. Jedyne co wiem, to że ta dziewczyna miała chyba niedawno chłopaka, bo jej koleżanki mówiły do niej coś w stylu "szanuj się, nie zasługiwał na ciebie, a gdyby napisał to zaraz byś znowu z nim pisała, nawet ci kwiatka za 10 zł nigdy nie kupił itp" . Później pojechaliśmy na chwilę do sklepu sami z kolegami, ten jeden kupował swojej dziewczynie jakiś bukiet kwiatów na rocznicę to i ja stwierdziłem, że wezmę zwykłą czerwoną różę za 15zł i dam tamtej tak po prostu. Później trochę jeszcze posiedzieliśmy w mieszkaniu, tamte laski już wszystkie zbierały się do domu, to stwierdziłem, że i ja już też jadę, chciałem podwieźć tamtą "moją" i jej koleżankę, jednak wolały iść na tramwaj, to nie naciskałem Był tylko przytulas na pożegnanie i uśmiech, ale taki, że wszyscy już szli, a ona się tak odwróciła na sekundę i uśmiechnęła. I teraz tak, moi koledzy mi gadają, że ona jest mną zainteresowana, ja się nie nakręcam, bo w sumie dla mnie chodzenie za rękę to nic nadzwyczajnego, z wyglądu jest taka powiedzmy 7/10, trochę nie w moim typie, ale nie będę oceniać tylko po wyglądzie. Bardziej tu mnie niepokoi tamten były bolec, nie zamierzam być plasterkiem po poprzednim związku. Co myślicie wykopki o tej całej sytuacji? Może ja sie już nakręciłem, a jeszcze o tym nie wiem haha? Nie chciałbym się wyebać w kolejne gunwo po poprzednim związku, gdzie zostałem zdradzony, więc możecie pisać swoje zdanie na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jesteś awaryjną opcją B - pseudonim Tampon. to że cie trzymała w nocy po imprezie to nic. Nie bzikałeś, dałeś jej kwiaty, a ona na podżeganie sie "odwróciła i sie uśmiechnęła". Te juwenalia były dla niej kolejną imprezą.
Mr3nKi - @mirko_anonim: Jesteś awaryjną opcją B - pseudonim Tampon. to że cie trzymał...
  • Odpowiedz