Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest, ze kobiety mi czesto narzekaja na spotkaniach na bylych w stylu:
- nie pracuje, musze go utrzymywac,
- nigdzie nie chce wychodzic, siedzi tylko w domu,
- jest maminsynkiem, robi wszystko co mamusia powie, pozwala jej sie wtracac w zwiaze
- nie potrafil nic ugotowac/posprzatac
- nie mial wlasnego zdania,

To ktos mi powie jakim cudem ci faceci wchodzili w ogole w #zwiazki? A wiecie co jest najlepsze? Ze np ja jestem totalnym przeciwienstwem tych powyzszych cech, dobra praca, samodzielny, stanowczy, ciekawy swiata a w zyciu dziewczyny nie mialem a te laski ktore tak narzekaly mnie olewaly , ghostowaly xD One chyba same nie wiedza czego chca albo maja po calosci #!$%@? typ/ zaburzenia. #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim też mam przeciwne cechy do tych wymienionych w poście. Problemem jednak jest to że nie mam dobrego wyglądu, a to on jest najważniejszy w kwestii relacji.

Kolejna sprawa to że kobiety myślą jedno mówią drugie, a robią trzecie. Jak zapytasz się ich jakiego chłopaka chcą, to większość powie wspierający, troskliwy, wierny itp, a potem wchodzą w związek z mężczyznami, którzy żadnej z tych cech nie mają ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bardzo proste wejście w związek, bycie kimś zainteresowany nie ma nic wspólnego z tym co związek utrzymuje.

Kim jesteś zainteresowany to mieszanka wyglądu/genów/zapachów większość podświadoma, relacji i wzorców z rodzicami ( wszystko podświadome ) + mieszanka oczekiwan i potrzeb ( tutaj dużo świadomości )
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: też to zauważyłem laski po prostu są mądrzejsze o ten jeden związek i bardziej wymagające, dlatego też ludzie szukają młodszych lasek xd też pewnie inni byli w wersji demo

Też pamiętam że laski lubią wyolbrzymiać
  • Odpowiedz