Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie używają bonifikaty w macu, nigdy tego nie rozumiałam. Jeśli mnie na coś nie stać to tego nie kupuje po prostu.
Smakuje mi dane jedzenie to wynagradzam to restauracji stołując się tam. Też chciałabym kilka razy w tygodniu chodzić na ramen czy sushi ale po prostu nie mogę sobie na to pozwolić więc odpuszczam zamiast błagać i promocje i próbować naciągnąć restaurację.
Ale nie nasze narodowe skąpstwo niektórym na to nie pozwala i muszą nakupić 15 chesów bo jutro bonifikata wygasa..
Tam samo np nie noszę podróbek, nie ważne jak bardzo bym chciała daną koszulkę to jeśli mnie nie stać to po prostu szukam czegoś tańszego ale oryginalnego

#patologiazewsi #mcdonalds
  • 19
  • Odpowiedz
@infury Bonifikata to "zniżka na zakup nieruchomości oferowana przez gminy, z zastrzeżeniem, że nieruchomość nie służy celom komercyjnym", ale nie wiem jak tego użyć w maku

(a tak naprawdę to oznacza po prostu zniżkę, w tym wypadku chyba jakieś zadośćuczynienie wyciągnięte przekrętem)
  • Odpowiedz
@Xaynna Słusznie, że tak robią, mc i tak nic na tym nie straci - z tego też powodu rzucają tak tymi zniżkami i bonami. Tak długo, jak oni tam wracają to i tak są na wygranej pozycji.
  • Odpowiedz