Wpis z mikrobloga

Ja piehdoleeeee. Byłem dziś na zawodach piłkarskich dla dzieciaków. Syn sobie kopie piłkę i akurat dziś był turniej. Miałem świadomość, że to patologia, ale przeszło to moje najśmielsze oczekiwania XDDD

Chłopaczek przerywa akcję faulem, sędzia gwiżdże, rzut wolny i chłopcy grają dalej - zero kontrowersji na boisku. Tuż za siatką jednak kontrowersja jest XD łojciec krzyczy "jaaaki faul!?" X2. Nie wiem, czy to jego syn faulował, czy nie, ale sam winny odpowiedział "Był faul". Pomyślałem, że to zabawna sytuacja, ale typ dalej do sędziego krzyczy, że przecież "żaden faul! ciałem wszedł!! kwik, chrum, pierd!".

Takie bydło powinni wyrzucać od kopa XD Każdy ma nadzieję, że jego dziecko będzie drugim Lewandowskim i kory im wywala. Nie wspominam oczywiście o tym, że to grają małe smyki, a mariusze i seby przeżywają jak najważniejszy mecz ligi mistrzów - współczuję tym dzieciakom.

#pilkanozna #patologiazewsi #patologiazmiasta #dzieci #bekazpodludzi
  • 2
  • Odpowiedz
Takie bydło powinni wyrzucać od kopa XD Każdy ma nadzieję, że jego dziecko będzie drugim Lewandowskim i kory im wywala. Nie wspominam oczywiście o tym, że to grają małe smyki, a mariusze i seby przeżywają jak najważniejszy mecz ligi mistrzów - współczuję tym dzieciakom.


@inozytol: Mirku Mariuszu Sebastianie ochłoń ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
  • 2
ochłoń ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@zimowyporanek:

Jest pierwszy ojciec, który skacze jak szympans przy linii bocznej, gdy małe dzieci bawią się w piłkę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz