Wpis z mikrobloga

Ładna blondynka z #tinder zaprosiła mnie wczoraj na randkę. Co najzabawniejsze stwierdziła że zaprasza czyli stawia, więc spodziewałem się wycięcia nerek albo przynajmniej wystawki. Umówiliśmy się na 15 pod restauracją, zamówiła coś dla siebie, mi steka (był średni), deser i kawę. Fajnie się z nią rozmawiało, okazało się że wygrała jakiś voucher i stąd całe wyjście. Wziąłem ją na drinka, poszliśmy do parku, zjedliśmy lody bo akurat był nasz ulubiony smak. Raz na jakiś czas poprawiała ciuszki, więc zapytałem czy coś się stało. 'Ubrałam niewygodną bielizne', czyli wiadomo w jakim celu chciała wyjść xd zerwałem jakiś mały żółty kwiatek, wsadziłem go między jej wlosy a ucho i powiedziałem ze wyglada jak księżniczka co bardzo ją ucieszyło. Ogólnie sporo się śmiała, było miło, no i mieliśmy powoli się żegnać. Żeby nie wyszła na łatwą powiedziałem że to tyle na naszej pierwszej randce. Pocałowaliśmy się i zanim się odwróciła zapytałem czy chce jechać ze mną na drugą randkę ale tym razem ja stawiam. Zrozumiała o co chodzi i się zaśmiała, zamówiliśmy ubera, po przyjeździe poszedłem wziąć prysznic a ona miała znaleźć jakiś film na laptopie. 'Ty dalej w tej niewygodnej bieliźnie?', poruchali i cześć bo rano gdzieś tam idzie a nie miała nic na zmiane.
Jeśli napisze to może będzie coś więcej niż ons, bo jak na 22 latke całkiem ogarnięta i dobrze się bawiliśmy
  • 15
  • Odpowiedz
@Hadolf_Itler: obrzydliwe to #!$%@? się ze swoimi fazami i problemami XD
Dwoje dorosłych ludzi ma prawo robić to na co oboje się zgadzają. Dla ciebie to obrzydliwe, dla innych piękne i przyjemne. Jesteś jak mucha, a oni jak motyl XD
  • Odpowiedz
@Shitze: Ale komentarze ludzie #!$%@? xD To bardzo ładna liryczna historyjka. Dobry tip z tą "niewygodną bielizną", z następnym szonikiem jak się będzie poprawiać to spytam czy ma niewygodną bieliznę lol
  • Odpowiedz