Wpis z mikrobloga

Ostatni raz głosowałem w wyborach w 2015, już wtedy byłem mocno rozgoryczony działaniami korwina (była wtedy na fb taka strona korwin watch) i głosowałem na nich z grymasem i z braku lepszej opcji, wspólna partia z godek, braunem i narodowcami to już za dużo i olałem ich, jednak w wyborach do unioparlamentu głosuję na #konfederacja żeby sabotowali ten #!$%@?łek w brukseli, nawet nie łudzę się, że coś się zmieni, zastanawiam się dokąd będzie trzeba wyjechać, żeby móc pojeździć autem albo napić się z plastikowej słomki
#wybory #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
jednak w wyborach do unioparlamentu głosuję na #konfederacja żeby sabotowali ten #!$%@?łek w brukseli, nawet nie łudzę się, że coś się zmieni, zastanawiam się dokąd będzie trzeba wyjechać, żeby móc pojeździć autem albo napić się z plastikowej słomki


@vvvariacik: przecież oni tam tyl zdziałają co korwin w europarlamencie


zastanawiam się dokąd będzie trzeba wyjechać, żeby móc pojeździć autem albo napić się z plastikowej słomki


@vvvariacik: na białoruś masz całkiem blisko
  • Odpowiedz
jednak w wyborach do unioparlamentu głosuję na #konfederacja żeby sabotowali ten #!$%@?łek w brukseli, nawet nie łudzę się, że coś się zmieni, zastanawiam się dokąd będzie trzeba wyjechać, żeby móc pojeździć autem albo napić się z plastikowej słomki


@vvvariacik: Na wschód. Szlaki już przetarte - wal śmiało! Jak odpowiednio daleko zajedziesz, to nawet i całe morze plastikowych śmieci zobaczysz, będziesz się czuł swojsko.
  • Odpowiedz