Wpis z mikrobloga

#dentysta #stomatologia
A kur...

Lekko ponad rok temu miałem leczoną siódemkę, 4 kanały, wypełnienie oczyszczenie sranie czy co tam jeszcze, zrobili mi chyba wszystko co mogli z tym zębem. Poszło 3600zł i człowiek myślał, że ząb wyleczony.

Kilka dni temu coś mnie zaczęło pobolewać w tamtej okolicy, myślałem że szóstka czy coś. Zaklepałem sobie wizytę i dziś byłem..

Werdykt? No zapalenie w uj, miazga te sprawy ogólnie "wyleczony" ząb w bardzo złym stanie, mimo że z zewnątrz wygląda zdrowo, żadnych ubytków ani nic. Mogę podjąć się ponownego leczenia(teraz to już z 5k bo ceny w górę XD) albo go po prostu usunąć za 2 stówki.

Podczas wizyt kontrolnych wszystko było ok, a tu nagle taka niespodzianka..
  • 7
  • Odpowiedz
@mirun1717: jaka miazga jak w zębie po kanałówce nie ma już miazgi. Może to sąsiedni i źle zrozumiałeś. Jakie badania Ci zrobili i co dokładnie zaproponowali?

Miałeś robione zdjęcia rtg kontrolne tego zęba po leczeniu, przy okazji kontroli?
  • Odpowiedz
@mirun1717: Witamy w nowoczesnej stomatologii. Chodź dalej do klinik albo "kraftowych" dentystów chwalących się certyfikatami i leczeniem zgodnie z najnowszymi wytycznymi to skończysz w skarpetkach.

Kasa w takich sytuacjach jest zawsze stracona bo stomatologiczna klika sobie załatwiła pełna bezkarność i całe ryzyko za leczenie bierzesz na siebie Ty jako pacjent, warunki gwarancji są tak ustalone że jak stwierdzą że źle dbales to w żaden sposób im nie udowodnisz że to nie
  • Odpowiedz
  • 0
@SkrytyZolw: @drakan8 Możliwe, że źle zrozumiałem bo mówiła dużo o poprzednim leczeniu i może mi się zwykle pomieszało. Zaproponowali ponowne leczenie kanałowe lub właśnie ekstrakcję, ale naciska mocno na leczenie bo szkoda zęba. Ogólnie to #!$%@? niemiłosiernie i apapy lecą jak miętówki xD. RTG robione, widać zapalenie i coś tam jeszcze.
No pokazywała mi na ekranie te kanały, korzenie, zapalenie itp ale moje słuchanie to takie.. Mhm, ok, tak, no XD
  • Odpowiedz