Wpis z mikrobloga

@krucjan: A mnie to akurat nie dziwi, śmierdzi jakaś kryptoreklamą, i spuszczaniem się nad geniuszem muska, która to reklama i tak nie ma sensu na naszym rynku, bo ten model będzie niedostępny w Polsce. To właściwie dlaczego ma kogoś interesować jak się tym jeździ, jak i tak nie będzie się dało kupić? Jeśli ktoś z kolei mieszka w stanach to znajdzie po angielsku masę filmików-opinii w tym temacie ¯\(ツ)/¯ To nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1229
@Zgrywajac_twardziela jakbym pojechał do Stanów i latał cybertruckiem to też bym się jarał i na bank bym napisał na wykopie, a tu by mi ludzie napisali, że nikogo to nie obchodzi a ja się zachowuje jak laska z Instagrama a w ogóle to żadne osiągnięcie xD Odechciewa się cokolwiek publikować tutaj xd A potem ci sami ludzie narzekają, że wykop umiera xd
  • Odpowiedz
@krucjan: Wiesz, myślę, że tutaj istotna jest też forma w jakiej chłop dodał ten wpis. Zamiast fotki weryfikacyjnej, foto swoje na tle cybertrucka trochę zalatuje Instagramowymi influencerkami, no i sam wpis śmierdzi potrzebą atencji na kilometr. Zamiast napisać, choćby w skrócie, swoje spostrzeżenia o tym wozie, to dodał foto swoje na tle auta, i pytanie o pytania xD Mam dziwne wrażenie, że jakby wpis był normlanym opisem wrażeń tego gościa to
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@Zgrywajac_twardziela
I to jest problem, że ludzie biorą durne wpisy na wykopie jako serious buisnes, gdzie trzeba wpisać w łaski użytkowników, którzy we wpisie z gościem co se pojeździł cybertruckiem będą szukać spisku i reklamy a w ogóle to forma nieodpowiednia no to linczujemy. A w tym samym czasie w gorących może wisieć rozdajo wygranej z totolotka albo jakiś sprzedawca płyt indukcyjnych czy innych żelków, bo wkleił swój produkt do przeruchanego milion
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Zgrywajac_twardziela ja wiem o tym, rozumiem te mechanizmy i zachowania ludzie, ale to tylko większą beka z tych ludzi co to piszą i plusują, że bezrefleksyjnie zachodzi u nich aktywacja neuronów w mózgu bo nie podoba im się jak ktoś wpis sformułował i muszą go zdeprecjonować xD wisienką na torcie by było jakby chłop w ogóle w tych Stanach nie był a wpis to zarzutka żeby właśnie wyśmiać ten ból dupska xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@FuriousViking widzę że jesteś dumny ze swojego wpisu ale może wyjaśnisz z czego? Z tego że cybertruckiem jeździłeś w Stanach? Przerost formy nad treścią ale przed kolegami będziesz szpanował jak to ty (specjalnie z małej litery) nie jeździłeś cybertruckiem. Może byś lepiej wykorzystaj wyjazd do Stanów?
  • Odpowiedz
@krucjan od jutra będę robił AMA typu "zaparkowałem obok nowego Bugatti", "stałem na światłach obok nowego Lambo", "widziałem na lawecie 6 cybertracków" przy okazji robiąc zdjęcie do wpisu jak lambadziara z instagrama.

Chcesz robić AMA to zachęć użytkownika czymś ciekawym, a nie robisz to jak kukuryna z OF.

Wystarczyło zrobić zdjęcie rdzy z tego auta i wtedy AMA by chwyciło bez problemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@krucjan ogulnie ludzi już córa mniej takie coś obchodzi bo tego jest wszędzie pełno. Interesował by się ktoś tym autem, już dawno zobaczył na YT. Ja widzę po sobie że coraz mniej materiałów jest interesujących, a jak coś cię interesuje to na bieżąco możesz o tym przeczytać zobaczyć.

Typ jak by chciał opowiedzieć to by opowiedział i tyle. Chodź nie wiem co tam u góry napisał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 18
@open_or_die no i rób kto ci broni? xD Nieciekawa treść zginie sama w odmętach wykopu, nie ma potrzeby protekcjonalnie zadzierać nosa i cisnąć op. Gorsze gówna ludzie wrzucają a jestem w stanie sobie wyobrazić ludzi których faktycznie może interesować cybertruck
  • Odpowiedz
@krucjan ludzie zainteresowani cybertrackiem (i w sumie każdym innym autem) potrzebują mięsa czyli ciekawostek, fakapów, czegoś czego nie było w internetach do tej pory.

To tak jakbyś ty stanął przy kebsie i chciał robić AMA że jadłeś zajebistego kebsa mimo że tylko stanąłeś obok, a samego kebsa widziałeś przez okno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@krucjan: ten pierwszy komentarz nawet sam zapulsowałem. Jakbym jeździł po Kalifornii cybertruckiem i chciał się podzielić z wykopkami to porobiłbym fajne fotki, nagrał filmy z jakimiś ciekawymi opcjami, nietypowymi rozwiązaniami i bym wrzucił. A gdybym dodał zdjęcie siebie obok samochodu i kazał pytać to nie dziwiłyby mnie takie komentarze xD Jazda samochodem to nie osiągnięcie typu "jestem astronautą" albo "przeżyłem 5 lat w kolumbijskim wiezieniu" żeby AMA robić. Interesuje mnie to
  • Odpowiedz