Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Kredyt na start ma wspomagać najbardziej potrzebujących:

Z przedstawionych przez MRiT założeń wynika, że limity dochodowe

-dla gospodarstw jednoosobowych mają wynieść 10 tys. zł brutto,

-dla dwuosobowych - 18 tys. zł brutto,

-trzyosobowych - 23 tys. zł brutto,

-czteroosobowych - 28 tys. zł brutto,

-a pięcioosobowych - 33 tys. zł brutto.

Czyli w zasadzie każdy bogol może dostać dopłatę do mieszkania od jakiegoś #!$%@?ącego po 12h na dobę frajera co bierze kilka tys./mc wypłaty
  • 53
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci: 33k brutto na 5 os rodzine to dla Ciebie Bogol? wiesz ile kosztuje tydzien wakacji dla 4 os rodziny? moge Ci pokazac rachunki za narty w Dolomitach ze stycznia w czasie ferii.
  • Odpowiedz
33k to bogactwo dla ciebie? Chłopie ja kupiłem każdemu dziecku Ajfona Pro, wysłałem do prywatnej szkoły i wróciliśmy z Dominikany i już ledwo mi starczyło na benzynę do BMW X5.

Dorzucaj mi się biedaku żeby mi się lepiej żyło. Należy mi się. ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@Czoso: 33k brutto dla 5-osobowej rodziny i X5 XDDD Może dlatego macie takie problemy z kupnem mieszkania, bo #!$%@? hajs na prawo i lewo.
  • Odpowiedz
Czyli w zasadzie każdy bogol może dostać dopłatę do mieszkania od jakiegoś #!$%@?ącego po 12h na dobę frajera co bierze kilka tys./mc wypłaty


@wpisynienawisci: Ale to nie znaczy, że tyle trzeba zarabiać żeby dostać xD To znaczy, że nie można zarabiać więcej :) 10k brutto to jest 7k netto i wtedy singiel dostanie całe 200k kredytu na 1,5% ale za tyle to ewentualnie pokój na stancji kupisz więc pozostałe 500k będzie
  • Odpowiedz
od kiedy 10k brutto to bogol? Chyba wg pisu XD


@2-aminopirydyna: 28 k na dwoje rodziców +2 dzieci to już można samemu ogarnąć sobie mieszkanie, bez sięgania do cudzych kieszeni.
Zresztą nie powinno być żadnych zapomóg, to wprowadza nierówności i niesprawiedliwość. Niech każdy #!$%@? i kupuje na co go stac.
  • Odpowiedz
wiesz ile kosztuje tydzien wakacji dla 4 os rodziny?


@borjaki: jakies 10-15k. czyli spokojnie można sobie odłożyć. Takie 33k brutto na miesiąc to można bez problemu żyć i sobie spłacać mieszkanie, oczywiście jak nie jest się spierdoxem kupującym co miesiąc nowy gadżet typu thermomix żeby się pochwalić. Wystarczy mądrze rozporządzać swoim budżetem i nie będzie potrzeby wyciągać innym kasy z kieszeni.
  • Odpowiedz
@borjaki: niewiele mniej wyje..ałem na 8 dniowy allinclusive w Bułgarii w zeszłe wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samemu.
Aż się boję myslec o jakiejś dominikanie w 5 osób.
Trzeba by było kredyt brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz