Wpis z mikrobloga

  • 2
@Leniek: Albo pójdzie w multi albo będzie błagał o unbana xD Nie ma opcji, że on miesiąc wytrzyma bez spamowania tymi bzdurami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Patrząc na manipulacje jakich się dopuszcza powinien mieć nawet dłuższy ten ban.
  • Odpowiedz
@Cadfael O prawach mężczyzn? On stękał głównie, że kobiety mają jakiś przywilej lub lewica coś zaproponowała. W jego aktywności nie widziałem żeby promował jakieś wydarzenia związane z walka mężczyzn o ich prawa czy innymi inicjatywami dla mężczyzn. Na tym portalu nawet kobieta promowała badanie się mężczyzn, nie obrońcy mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Cadfael Najlepszym przykładem był dzień kobiet w saunie. I zamiast pisać maile do ośrodka, żeby mężczyznom też taki dzień zrobić, albo obniżyć facetom cenę karnetu, skoro nie mogą korzystać z sauny zgodnie z umową, to tacy jak on chcieli zabrać ten dzień kobietom.
  • Odpowiedz
Na tym portalu nawet kobieta promowała badanie się mężczyzn, nie obrońcy mężczyzn.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Kojarzę dwie i jedną za to krytykowali, aż w końcu dała sobie spokój. Niestety tak to wygląda na tym portalu, sama wspieram mężczyzn tam, gdzie trzeba, ale tego gościa mam na czarnej, bo tak jak piszecie - zamiast faktycznie stać za facetami, równością i tym, żeby wszystkim było dobrze, to był nastawiony przeciwko kobietom.
  • Odpowiedz
  • 1
@Marek_Licyniusz_Krassus: Jak dla mnie to po prostu chory człowiek, który powinien udać się do specjalisty zamiast odreagowywać swoją frustrację oraz nienawiść na wykopie. Pół biedy jakby zwyzywał "p0lki" i sobie ulżył, bo wtedy wiesz z kim masz do czynienia i nie traktujesz go poważnie. Natomiast on tak manipulował, knuł i wrzucał ćwierć-prawdy, żeby nakręcić jak największą liczbę przegrywów w nienawiści do kobiet.
  • Odpowiedz