Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Z pół roku temu sprawdzałem ile jest warte moje mieszkanie 62m w Lublinie. Chciałem około 11k z metra. Dzisiaj wchodzę na olx i na mojej ulicy już stoją po 12.5k-13.5k. Ja się nawet cieszę, bo to dodatkowe 100k w kieszeni jeśli znajdzie się chętny. Ale tragedia dla tych co chcą kupić, a ile osób nawet nie ma szans na zakup. Do tego Lublin gdzie większość pracuje za max 3-4k netto.
  • 13
  • Odpowiedz
  • 4
@rewasek1374 a po drugie kto zapłaci nawet 10k za mieszkanie w Lublinie, gdzie to w ogóle leży xd sam mówisz że ludzie pracują tam z 4k więc to.jakas dziura
  • Odpowiedz
@rewasek1374: to że ktoś wystawia ogłoszenie w danej cenie nie znaczy że po tyle się sprzedaje.
U mnie na osiedlu w lublinie sprzedało się mieszkanie 57m2 za 340K. wychodzi 5.9K z metra. Do kompletnego remontu, nie to że zniszczone po prostu stare. następny blok było wystawione takie samo ale po remoncie za 660, czyli 11Km2

moim zdaniem remont i nawet urządzenie mieszkania jest tańsze niż 320K, czego efektem jest to że
  • Odpowiedz
@rewasek1374 Jak masz jedno mieszkanie, a nie co co najmniej dwa to nie ma co się cieszyć przecież musisz gdzieś mieszkać a wizja że na przykład sprzedasz to 60m i kupisz coś większego jak będziesz miał taką chęć oddała się szybciej
  • Odpowiedz