Wpis z mikrobloga

@L3stko: sam głosuje na Konfederacje ale akurat gadając o zielonym ładzie to się nieźle ośmieszają. Oni nie mają żadnej wiedzy na ten temat (znaczy mają ale ludzie wolą łykać fejki) i bazują głównie na jakiś memach XDD tak jak z tą termomodernizacja. Każdy kto ma certyfikat energetyczny wie, że oni sieją fejki.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: zawsze to widziałem po prostu najbliżej mi do nich i do 3 drogi więc nie zagłosuje na kogoś z kim się w 100% nie zgadzam. Nie ma w Polsce jakiejś konkretnej partii prawicowej jak przykładowo SVP w Szwajcarii to głosuje na to co jest (w sumie w Polsce nie ma żadnej "normalnej" partii)
  • Odpowiedz
  • 0
głosuje na Konfederacje ale


@Ivan_Sekal: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy kto ma certyfikat energetyczny wie, że oni sieją fejki.


@Ivan_Sekal: Ja mam i nie wiem.

A tak poważnie to Konfederacja wreszcie zaczyna dostosowywać się do reguł demokratycznych. Albo trochę kolorujesz wypowiedzi pod siebie, albo mówisz całą niewygodną prawdę i masz 1% w wyborach. W takim świecie żyjemy. Trzeba przekonywać do siebie wyborców, no nie da się
  • Odpowiedz
@Jah00: "ale" użyłem właśnie dobrze bo z certyfikatem mijają się z prawdą. No tak wiem, że tak jest i tak wygląda demokracja, po prostu od partii na którą głosuje wymagam więcej niż od partii które mam gdzieś stąd mnie to denerwuje. I tak poraz kolejny w porównaniu z innymi partiami jest najlepsza opcja dlatego na nich głosuje. A jeśli chodzi o certyfikat energetyczny to mijają się z prawdą mówiąc np. o
  • Odpowiedz
A jeśli chodzi o certyfikat energetyczny to mijają się z prawdą mówiąc np. o tym że trzeba będzie robić termomodernizację za 200k ocieplając dom itp. zamiast powiedzieć ludziom, że zasadniczo w tym wszystkim chodzi jedynie o piec. Bo mnoży się wszystko przez współczynnik jaki ma piec. Dla węglowego i gazowego to 1,1 a dla takiego na pellet i zrębki 0,2. Więc możesz mieć nawet ruinę ale jak masz na pellet to i
  • Odpowiedz
@Jah00: wiesz to nie do końca tak że dziś piece na gaz dobre jutro źle bo UE od 15 lat tłumaczy że będą odchodzić od paliw kopalnianych i gaz mimo że jest czysta energia też olewają. Tu bardzo dużo lobby i pożyteczni idioci namieszali ludziom w głowach bo oni gadali bez związku z prawdą że UE chce odejść od drewna i tylko na gaz przejść i ludzie stawiali piece na gaz...mimo
  • Odpowiedz