Wpis z mikrobloga

@EvilToy: ja to już nie wiem, co w Polsce jest lewica a co prawica. Razemki trąbią o konieczności budowy cpk i likwidacji dopłat do kredytów. Bogobojna konfederacja ma największy współczynnik afer rozwodowych i seksualnych. PiS #!$%@? o zielonym ladzie a sami go przyklepali. Rolnicy gadają o jedzeniu robaków, a Koszenile #!$%@? od stuleci. W dodatku wszystkie problemy w rolnictwie są przez PiS a te debile na nich nadal głosują xD jesscze
  • Odpowiedz
@leeaxe: izera to jest w ogóle sukces w #!$%@?. Pamiętam ze kiedy wybuchła afera to myślałem ze to faktycznie ma być jakieś przełomowe auto i wielki projekt w stylu wskrzeszenia (tym razem od zera i porzadnie jak należy) słusznie upadłego fso.
Jak doczytałem szczegóły to myślałem ze o innym programie czytam bo taka żenada. Cały projekt miał tskie szanse na sukces jak te nowe maluchy/polonezy/syreny które czasami trafiają do mediów
  • Odpowiedz
ja to już nie wiem, co w Polsce jest lewica a co prawica. Razemki trąbią o konieczności budowy cpk i likwidacji dopłat do kredytów. Bogobojna konfederacja ma największy współczynnik afer rozwodowych i seksualnych


@leeaxe: Nie widzę sprzeczności. Lewica zawsze uznawała rolę państwa w budowie infrastruktury, czy mieszkalnictwie za istotną. Z kolei konserwatyści od gadania od moralności jeszcze moralni się nie stają. Całe pomylenie wynika z tego, że u nas neoliberalne pomysły
  • Odpowiedz